تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

دیو آناند ستاره سالهای دور سینمای هند درگذشت

باز هم بالیوود در غم از دست دادن یکی از ستارگان بزرگ تاریخ خود سوگوار شد. دیو آناند قهرمان آثار رمانتیک سینمای هند، هم دوره بازیگری چون راج کاپور بوده و بیش از صد فیلم را از خود برجای گذاشته. وی در هشتاد و هشت سالگی بر اثر ایست قلبی درگذشت. او هنگام مرگش در لندن بوده و در همان جا مراسم تدفینش برگزار شده است.

دیو وقتی 23 ساله بود اولین حضور خود را در بالیوود با فیلم هم اِک دین 1946 تجربه کرد و پس از آن در بلاک باسترهای بزرگی چون زیدی، بازی، جول تیف، جانی مرا نام، امیر غریب، هره راما هره کریشنا و دس پردیس بازی داشته است. آخرین فیلم او چاراگشیت 2011 بود. دیو آناند با آن استایل منحصر به فرد خود برای همیشه در خاطره ها خواهند ماند.

 

همبازی شدن شاهرخ و ایمران خان

کمپانی یو تی وی برای بازسازی بلاک باستری تامیلی با نام ویتای مشتاق هست نقش های برادران فیلمش را شاهرخ خان وایمران خان بازی کنند. در اثر تامیلی نقش های دو برادر را آر.مادهاوان و آریا بازی کرده اند که در آن یک برادر سالم و آروم هست ولی دیگری ولگرد و نا آروم.

سیدارت روی کاپور یکی از تهیه کنندگان کمپانی یو تی وی اعلام کرده قرار هست بازسازی ویتای توسط یو تی وی تهیه شود و تنها با بازی دو بازیگر مورد نظر شاهرخ و ایمران ستارگان بزرگ سینمای هند فیلمبرداری خواهد شد.

 

رانی موکرجی مقابل امیرخان در دووم 3

جدیدترین خبرها از کمپانی یاش راج فیلم حکایت از بازی رانی موکرجی در بزرگترین پروژه این کمپانی برای سال آینده دارد. بازیگر توانای بالیوود که بازگشتی دوباره با نو وان کیلد جسیکا را در سال گذشته داشت، هم اکنون قرار هست در دووم 3 نقش مقابل امیرخان را بازی کند. در دووم 3 امیرخان نقش منفی فیلم هست و رانی نقش عاطفی کنار وی را ایفا خواهد کرد که نقشی شبیه به نقش آیشواریا رای باچان در دووم 2 می باشد. ریلیز این فیلم برای 2013 پیش بینی شده که این زمان بسیار خوبی برای رانی محسوب میشود تا بتواند خود را به این نقش نزدیک سازد. کاترینا کیف، آبیشک باچان و اودی چوپرا سایر بازیگران این پروژه می باشند. حالا علاوه بر تلاش امسال که رانی را در کنار زوج مورد علاقه اش امیرخان می بینیم در سال آینده نیز وی را در دووم 3 کنار امیرخان خواهیم دید.

 

آغاز فیلمبرداری بزرگترین پروژه امسال یاش راج فیلم

بزرگترین پروژه امسال یاش راج فیلم که رمانسی بی نام به کارگردانی یاش چوپرا می باشد فیلمبرداری خود را از هفته سوم ژانویه آغاز کرده و هم اکنون مراحل اولیه تولید را سپری میکند. یاش چوپرا بعد از هفت سال کارگردانی اثر دیگری را بر عهده خواهد داشت که در آن شاهرخ خان و کاترینا کیف زوج اصلی داستان را تشکیل می دهند و آنوشکا شرما نیز نقش مکمل زن داستان را برعهده خواهد داشت. این فیلم قراره مثل را.وان سال گذشته شاهرخ خان دیوالی 2012 اکران شود.

 

اجرای ویدیا بالان در اولین آیتم نامبرش

بعد از درخشش ویدیا بالان در درتی پیکچر سال گذشته حالا از وی برای اولین بار درخواست یک آیتم نامبر شده، ویدو وینود چوپرا فیلمساز معروف بالیوود از وی برای جدیدترین فیلمش فراری کی سواری دعوت کرده است. ویدو کسی هست که برای اولین بار ویدیا بالان را با فیلمش وارد بالیوود کرد، پارینیتا 2005 که معرف ویدیا به سینمای هند شد و موجب پیشرفت وی تا به اینجای کار شده. این آیتم نامبر قرار هست ماه آینده فیلمبرداری شود.

 

بازگشت پریتی بر پرده نقره ای بعد از سه سال

بعد از حضور کوتاهش در خانم و آقای کانا 2009 دیگر پریتی را بر روی پرده نقره ای بالیوود ندیدیم، اما حالا قرار هست فیلم به تعویق افتاده اش برای اکران یعنی هرپل که فیلمبرداریش از 2007 آغاز شده بود تابستان امسال اکران شود.

کارگردان فیلم جانو باروآ و تهیه کننده آن تیتو تاریخ جدید ریلیز فیلمشان را می 2012 اعلام کرده اند. سایر ستارگان فیلم شاینی آهوجا، ایشا کوپیکار، درمندرا. حالا باید دید این فیلم نیز همانند میلنگه میلنگه شاهد و کارینا که بعد از چهار سال اکران شد و ناموفق بود، ناموفق خواهد بود یا نه....

 

شاهرخ خان ستاره فیلم رامانا

بعد از امیرخان و سلمان خان حالا نوبت به شاهرخ خان رسیده تا در بازسازی یک اثر تامیلی دیده شود. بلاک باستر تامیلی رامانا که 2002 اکران شده توسط سانجی لیلا بانسالی  فیلمساز بزرگ بالیوود بازسازی شده. این فیلم اولین کار سانجی برای بازسازی نبوده بلکه روئدی راتور امسال کمپانی وی نیز بازسازی یک اثر تامیلی می باشد. کارگردان این فیلم قراره کارگردان موفق گجینی 2008  ای آر موروگادوس باشد.

 

جای پای آنجلا جانسون در پروژه های آینده سلمان خان

آنجلا جانسون مدل بیست و یک ساله هندی که می خواهد اولین تجربه بالیوودیش را با سلمان خان همبازی شود، تنها یک همکاری را با سالو(اسم مستعار سلمان خان) نخواهد داشت بلکه در چهار پروژه آینده سلمان خان(شیرخان، کیک، پارتنر 2 و بازسازی امر اکبر آنتونی) حضور خواهد داشت. این در حالی است که گزینه های زیادی چون دیپیکا پادوکون، نرگس فخری مدنظر سلمان و سهیل(برادر کوچکتر سلمان خان) خان برای شیرخان بوده اند.

 

دومین قسمت را.وان بدون ببو

را.وان هیت موفق سال گذشته زوج شاهرخ و کارینا دومین قسمتش نیز ساخته خواهد شد. شاهرخ اصرار زیادی بر بازی ببو(اسم مستعار کارینا) در دومین قسمت فیلم دارد ولی ببو خودش علاقه ای به بازی کردن در قسمت دوم را.وان نشان نداده است. قسمت اول فیلم با بودجه ای 145 کروری ساخته شده بود که انتظار میرود برای قسمت دوم آن بودجه ای مضاعفتر استفاده شود.

حالا باید دید با حذف کارینا از این پروژه کدام بازیگر زن خوش شانسی جایگزین وی خواهد شد؟

 

رقابت امیرخان و ریتیک روشن به 2013 کشیده شد

قسمت سوم فیلم های دووم و کریش که قرار بود امسال برای ریلیز آماده شوند، اکرانشان به 2013 کشیده شد این در حالی هست که این به تاخیر افتادن بخاطر آماده نبودن بازیگران اصلی فیلمها از نظر فیزیکی بوده، چون هم امیرخان و هم ریتیک روشن برای به تصویرکشیدن بهترین استایل بدنی خود در فیلمهایشان باید سخت کوشش کنند و این نیاز به زمانی کافی برای اجرای این کار دارد.

حالا باید دید با وجود پرطرفدار بودن هر دو بازیگر و پرفروش بودن قسمت های قبلی فیلمهایشان کدامیک موفقتر خواهند بود. فعلا نیز این دو ستاره تنها این پروژه ها را برای سال آینده دارند.

 

آیشواریا رای و شاهرخ خان در باجیرائو مستانی

کارگردان رمانس ساز بالیوود سانجی لیلا بانسالی میخواهد پروژه به تعویق افتاده خود را بعد از سالها بسازد. باجیرائو مستانی رمانسی هست که قرار بوده سال 2003 با بازی ایشواریا رای باچان و سلمان خان ساخنه شود که بعد از جدایی آنها سانجی نیز دیگر پروژه را کنار گذاشت تا اینکه سال گذشته نیز پیشنهاد بازی آنرا به کارینا کاپور و سلمان خان داده بود که بخاطر مشغله زیاد و پیگیر نشدن سانجی فیلم کلید نخورد و حالا زوج آیشواریا رای باچان و شاهرخ خان برای این فیلم انتخاب شده، زوجی که آخرین کار موفقشون دیوداس 2002 به کارگردانی خود سانجی بوده. سانجی موافقت آیشواریا را کسب کرده فقط مانده رضایت شاهرخ که هنوز چیزی اعلام نکرده، فیلمبرداری پروژه قرار هست از امسال شروع شود.

 

سلمان خان پروژه آشوتوش گواریکر را رد کرد!

بعد از موفقیت های پیاپی فیلم های سلمان خان اینبار آشوتوش گواریکر کارگردان موفق فیلم های لاگان 2001 و جودا اکبر 2008 به او پیشنهاد بازی در پروژه اش را داده که از سوی سالو رد شده. این پروژه در حالی به او پیشنهاد شده که وی سخت مشغول بازی در پروژه های دیگرش هست و وقت خالی برای پروژه آشوتوش ندارد و البته علاقه چندانی هم به فیلمنامه وقت گیر آشوتوش نشان نداده و اینکه آشوتوش کارگردان سخت گیری هست و با برنامه ریزی دقیق پروژه را به پیش می برد، از ساعت 9 صبح کارش را شروع میکند تا دیروقت ولی سالو هر زمانی که مایل باشد کار میکند. به همین دلایل گفته شده است که سلمان بدون درنگ پروژه آشوتوش را نپذیرفته است.

 

دیپیکا پادوکون و آبیشک باچان در رمانس پریادارشان

زوج ناموفق "کلین هم جی جان سه" آشوتوش گواریکر مجددا برای پروژه جدید پریادارشان با نام فمیلی کمدی برگزیده شدند، این اولین همکاری آنها با پریادارشان می باشد. فیلمبرداری کار از جولای امسال شروع میشود. پریان درباره همکاری با این زوج چنین گفته: آبیشک و دیپیکا بهترین زوج برای پروژه جدید من هستند، من از اینکه قرار هست با آنها همکاری داشته باشم خوشحالم.

دیپیکا برای سال جدید پروژه های کوکتیل، یه جوانی هه دیوانی و ریس 2 را دارد و آبیشک پلیرز، بول باچان و لیدیز اند جنتلمن.

 

فیلمبرداری هیروئین با بازی کارینا کاپور شروع شد

سرانجام یو تی وی با پرداخت 7 کرور دستمزد به کارینا کاپور شروع کار پروژه را کلید زد. کارینا بعد از موفقیت های بالای صد کروری سال گذشته فیلمهایش بادیگارد و را.وان توانست یو تی وی را راضی به پرداخت این دستمزد کند. مادور باندرکار از شروع فیلمبرداری پروژه اش خیلی خوشحال هست و همچنین بازی قهرمان رویایی زن فیلمش ببو، بعد از جایگزینی کارینا بجای آیشواریا حالا نقش آروندی سینگ هم به راندیپ هودا رسیده.

 

کاترینا در رمانسی کنار راجینی کانت

کت(اسم مستعار کاترینا کیف) که مدتها بود در سینمای تامیل کاری انجام نداده بود بالاخره برای تازه ترین پروژه تامیلی در کنار راجینی کانت سوپراستار جنوبی هند انتخاب شد. کوچادییان رمانسی بی نظیر به کارگردانی دختر راجینی کانت سوندریا می باشد، وی اعلام کرده بله ما کاترینا را برای این پروژه در نظر داریم و صحبتهای اولیه را با وی آغاز کردیم. حالا باید دید کتی که با پروژه های کمپانی یاش راج فیلمش(اِک تا تایگر و رمانس بی نام یاش چوپرا) مشغول هست وقت خالی برای این پروژه دارد. در کوچادییان راجینی کانت نقش یک شاه را بازی میکند که داستان عاشقانه ای را با کاترینا خواهد داشت. این فیلم برای آگوست امسال ریلیز شده است. نقش پیشنهادی به کت تا پیش از این به درخواست راجینی به آیشواریا رای می رسید که به دلیل بچه دار شدن آیش به کاترینا رسید.

راجینی در حال حاضر مشغول بازی در پروژه بزرگ رانا(فیلمی تامیلی) در کنار دیپیکا پادوکون می باشد، که به احتمال زیاد 2013 اکران خواهد شد. وی سال 2010 کار موفق روبوت(فیلمی تامیلی) را در کنار آیشواریا رای باچان داشت.

 

سیف جایگزین سلمان در جودوا 2 شد!

جودوا کمدی بلاک باستر 1997 به کارگردانی دیوید داوان با بازی سلمان خان، کاریشما کاپور و رامبا حالا قسمت دومش میخواهد ساخته شود البته اینبار سیف علی خان پا تو کفش سلمان خان کرده و میخواهد در جودوا 2 بازی کند. در جودوا سلمان در دونقش ظاهر شد و برای جودوا 2که تهیه کنندگیش بعهده ساجد نادیادوالا هست سیف برای این فیلم انتخاب شده.کارگردان فیلم نیز ساجد خان می باشد که مدت طولانی هست میخواهد در پروژه ای با سیف همکاری کند. برای جودوا 2 یک متخصص فنی کامپیوتر را از هالیوود دعوت کردند تا کارهای تکنیکی مربوط را انجام دهد. این پروژه بزودی کارش شروع نخواهد شد بلکه شروع کار آن از سال آینده خواهد بود این موضوع بدلیل آماده سازی فیلم های امسال ساجد نادیادوالا(هوس فول 2 و فیلمی بی نام با بازی آجی دیوگان) می باشد. 

 

بیپاشا باسو در آیتم نامبری کنار ویوک اوبروی

بیپس(اسم مستعار بیپاشا) رو خواهیم دید در یک آیتم نامبر فوق العاده دیگه در کنار ویوک اوبروی در جدیدترین پروژه  آناند کومار با نام زیلا گزی آباد، آنها در آهنگ بی نظیر "بیری جلِله" امکارا 2006 فوق العاده ظاهر شدند و حالا ببینیم می توانند همان اجرای زیبا را داشته باشند.

سایر ستارگان فیلم سانجی دات، ارشد وارسی، مینیشا لامبا هستند که بزودی این فیلم در 2012 ریلیز خواهد شد.

 

ایمران خان جایگزین آجی دیوگان شد!

ویشال باردواج کارگردان تریلرساز بالیوودی قرار بود فیلمی متفاوت همچون امکارا 2006 را با بازی آجی دیوگان برای امسال داشته باشد که این امر میسر نشد و بخاطر مشغله بالای آجی، وی این نقش را رد کرد و حالا ایمران خان بازیگر جوان و موفق اینروزهای بالیوود جایگزین او شده.

ماترو کی بیجلی کا ماندولا عنوان تریلر رمانس جدید ویشال می باشد که برای اولین بار میخواهد بازی زوج ایمران خان و آنوشکا شرما را به تصویر بکشد. ایمران برای امسال به غیر از فیلم ویشال، پروژه بزرگ "اِک مه اور اِک تو" شاکون باترا را در کنار کارینا کاپور خواهد داشت.

 

سوناکشی سینها از فیلم ریس 2 خارج شد

ستاره تازه کار و پرکار دابنگ که پروژه های بزرگی را برای امسال دارد، به دلیل همزمانی فیلمبرداری دابنگ 2 با ریس 2 مجبور شد از پروژه اکشن تریلر عباس مستان خارج شود و ژاکلین فرناندز جایگزین وی شد. سوناکشی علیرغم میل باطنیش که خیلی علاقه داشت در این کار که همراه با سیف علی خان،آنیل کاپور،جان آبراهام، دیپیکا پادوکون و آمیشا پاتل بود، بازی نداشته باشد و در عوض در دومین قسمت دابنگ آربازخان که باعث معرفی و محبوبیت وی شده بازی کند.ریس 2 برای نوامبر 2012 و دابنگ 2 برای دسامبر 2012 ریلیز شده اند.

پروژه های امسال سوناکشی جوکر و روئدی راتور در کنار آکشی کومار، سون آف سردار در کنار آجی دیوگان، دابنگ 2 و کیک در کنار سلمان خان، لوترا در کنار رانویر سینگ.

 

کاترینا کیف در آیتم نامبری از فیلم اگنیپاس

بعد از موفقیت آیتم نامبر"شیلا کی جوانی" تیس مار خان 2010 حالا کاترینا کیف در آیتم نامبر"چینکی چمیلی" اگنیپاس 2012 اجرایی آتشین خواهد داشت. کاترینا همیشه دوست داشت تا کاری را با کاران جوهر و کمپانی دارما داشته باشد که این امر میسر شد و وی برای این آیتم نامبر انتخاب شد. وی حتی گفته: من، دارما و کاران قرار بود کارمون رو با دوستانا 2 شروع کنیم که به تعویق افتاد، من همیشه بدنبال کار کردن با کاران بودم بنابراین بدون معطلی این آیتم نامبر را پذیرفتم و خیلی آن را دوست دارم.

 

سرانجام آیشواریا نام دخترش را اعلام کرد

بالاخره آیشواریا رای و آبیشک باچان اسم دخترشون رو اعلام کردند، آنها نام بتی رو برای دخترشون انتخاب کردند. ابتدا قرارشون بر این بود تا نام دخترشون مثل پدر و مادرش با حرف اِی شروع بشه که بعد از اختلاف نظرهای مختلف آنها تصمیمشون رو گرفتند تا از بین سه اسم انتخابی آیش یک نام رو برای او تعیین کنه.

حالا بتی بی(مخفف باچان) اسمش در تویتر اعلام شده و همه ی طرفداران و دوستان خانواده باچان به این انتخاب تبریک گفتند.

 

امیرخان میخواهد رمانسی را در کنار همسرش داشته باشد

امیرخان احساس میکند همسرش(کیرن رائو) یک بازیگر خارق العادس بطوری که به او پیشنهاد بازی در فیلم رو داده، آنها در دوبی گات فرصت پیدا نکردند آنچنان طولانی در کنار یکدیگر ظاهر شوند به همین دلیل امیرخان گفته: من دوست دارم او را هدایت کنم. او بازیش از من هم بهتر هست. امیدوارم ببینیم او را در یک فیلم هندی یا تئاتر یا نمایشی کوتاه. خیلی وقت هست من در اینباره با او صحبت کرده ام او خیلی با استعداد هست و باید بازی کند.

کیرن نیز بی علاقه بودن خودش به بازی در فیلم ها را اعلام کرده و گفته من در دوران دانشگاه و مدرسه بازی کرده ام ولی الان علاقه ای به بازی در فیلم ندارم تنها شاید روزی تئاتری انجام دهم.

 

دختر لارا و ماهیش بدنیا آمد

بیست ژانویه 2012 دختر لارا و ماهیش بدنیا آمد، آنها این خبر را در تویتر دادند که این یک دختر هست و آنها دوستش دارند، آنها نام دخترشان را سایرا گذاشتند. اکثر بالیوودیها پیام تبریک برای آنها داشتند، حالا بعد از آیشواریا رای لارا داتا نیز دومین بازیگر زن هست که در این مدت نوزاد دختر بدنیا آورده است.

 

ازدواج کارینا و سیف در آوریل 2012

ازدواج رویایی کارینا و سیف برای آوریل 2012 تعیین شده، آنها میخواهند بعد از اکران اولین فیلم کمپانی سیف علی خان اَگنت وینود در 23 مارس هفته بعد از اکران جشن ازدواجشان را برگزار کنند. آنها میخواهند جشنشان به بهترین شکل ممکن برگزار شود و گران قیمت ترین وسایل مورد نیازشان را سفارش داده اند. کارینا گردنبندی دست ساز به قیمت 40 لاک سفارش داده که از دور گردن تا کمر وی ادامه خواهد داشت، بنظر آنها برای این ازدواج رویایی باید بی نظیرترین وسایل ممکن خریداری شود.

با آرزوی خوشبختی برای این زوج بالیوودی

 

شروع مجدد دوستی سلمان و کاترینا

بعد از شروع فیلمبرداری اِک تا تایگر کبیرخان روابط بین کاترینا و سلمان نیز جانی دوباره گرفته و آنها مجددا به یکدیگر نزدیک شده اند. شام های دوستانه آنها و حتی جشن کریسمس امسال را کت ترجیح داد در کنار خانواده سلمان باشد تا در کنار خانواده خودش. بعد از فاصله گرفتن کت از رانبیر کاپور حالا سلمان و کت داستان عاشقانه خود را بار دیگر آغاز کردند.

 

مجسمه مادوری دیکشیت بزودی در موزه مادام توساودس

مادوری دیکشیت سومین بازیگر زن بالیوودی خواهد بود که مجسمه اش را در موزه مادام توسادوس لندن خواهیم دید. آیشورایا رای و کارینا کاپور به ترتیب دو بازیگر زنی هستند که مجسمه شان در این موزه موجود می باشد. از بازیگران مرد نیز آمیتاب باچان، شاهرخ خان و ریتیک روشن در این موزه هستند.

 

ازدواج جنلیا دیسوزا و ریتیش دشموک

بالاخره بعد از هشت سال جدایی این زوج جنلیا و ریتیش تصمیم دارند امسال ازدواج کنند. آنها در 3 فوریه ازدواج خواهند کرد، این زوج برای امسال تره نال لاو هوگیا را برای اکران دارند که بعد از ازدواجشان اکران خواهد شد. جنلیا در پاسخ به اینکه چرا به این زودی تصمیم به ازدواج گرفته کاجول را مثال زده و عنوان کرده من از کاجول الهام میگیرم، او مورد علاقه من هست و من میخواهم در زندگیم از او تبعیت کنم و جا پای گام های او بذارم.

 

امیرخان و کیرن رائو صاحب فرزند شدند

اول دسامبر 2011 خبر خوش به خانه امیرخان آمد و او صاحب یک فرزند پسر شد. امیر و کیرن سال 2005 ازدواج کرده اند و حالا بعد از شش سال خداوند به آنها فرزندی هدیه کرد، آنها این فرزند را با لقاح مصنوعی بدنیا آوردند و حالا نامش را آزاد رائو خان گذاشته اند.

 

شیلپا شتی هم باردار شده!

سرانجام شیلپا هم به باردار بودن خود اقرار کرد، مدتها بود در رسانه ها شایعه بارداری شیلپا نیز وجود داشت که بالاخره خود شیلپا بعد از رد شایعات این خبر را در تویتر اعلام کرد که به خانواده آنها فرد جدیدی اضافه خواهد شد و این باعث زیباتر و دلنشین تر شدن زندگی ما خواهد شد. شیلپا شتی و راج کاندر در سال 2009 ازدواج کرده اند.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی