تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

ازدواج لارا داتا و ماهیش بوپتای در فوریه 2011

لارا داتا یکی از ستارگان بزرگ و پرطرفدار بالیوود تصمیم دارد با دوست پسرش ماهیش بوپتای در 19 فوریه 2011 در هتلی 5 ستاره در گوآ ازدواج کند. این مطلب وقتی قوت بیشتری پیدا کرد که لارا و ماهیش در برنامه کافه ویت کاران حضور پیدا کردند و در برنامه وقتی کاران از آنها درباره عشق و ازدواج و دوستی سوال کرد آنها کم کم تصمیم به ازدواجشان را بیان کردند و حتی اعلام کردند که قرار هست تاریخی رو در فوریه امسال فیکس کنند. این زوج مدت زمان طولانی هست که با هم دوست هستند و بخوبی یکدیگر را شناخته اند.

پس بزودی لارا داتا نیز در سن 32 سالگی یکی دیگر از سوپراستارهایی هست که ازدواج می کند و خانواده تازه ای را شکل می دهد، با آرزوی خوشبتی برای او و همسرش.

 

ازدواج عمران خان و آوانتیکا مالیک

در 8 ژانویه امسال نیز مراسم ازدواج سوپراستار تازه کار و موفق بالیوود در سه سال گذشته یعنی عمران خان خواهرزاده امیرخان یکی از بزرگان سینمای هند برگزار شد. عمران خان مسلمان هم با دوست دختر هندوش آوانتیکا مالیک ازدواج کرد و مراسم باشکوهی نیز در منزل مجللی در مومبای برگزار شد، مراسم مهندی به رسم هندوها بین ساعت 5 تا 8 شب و بعد از آن مراسم ازدواج. از بزرگان بالیوود که به این جشن دعوت شده بودند، امیرخان و کیرن رائو، سلمان خان، کاترینا کیف، کاران جوهر، مانیش مالهوترا، مینیشا لامبا، آشوتوش رانا.

عمران برای امسال دو فیلم بزرگ رو با دو بازیگر زن بزرگ بالیوود داره، مره برادرکی دلهن و شورت ترم شادی در کنار کاترینا کیف و کارینا کاپور.

 

سلمان گفته های شاهرخ را فراموش نمی کند!!!

همانطور که در جریان هستید در اواخر سال گذشته(دسامبر 2010)شاهرخ خان در برنامه کافه ویت کاران معذرت خواهی رسمی از سلمان خان کرد و گفت دوست داره روابط گذشته اش رو با او داشته باشه اما حالا سلمان در برنامه ای تلویزیونی اعلام کرده که گفته های شاهرخ خان را فراموش نمی کند و نخواهد کرد.

وی گفته: اگر شاهرخ بدنبال معذرت خواهی از من هست، باید به من می گفت و از من می خواست که ببخشمش، اما او بدنبال چیز دیگری هست و من فکر نمی کنم او بخاطر معذرت خواهی از من اینکارو کرده باشد.من می دونم که او هرگز نمی گوید آن شب چه اتفاقی افتاده است!(شب تولد کاترینا کیف جولای 2008)

منبعی اعلام کرده که با توجه به گفته های سلمان، دوستی شاهرخ خان و سلمان خان وقتی از بین رفت که باز پای یک زن در میان بوده و صحبتهای آن شب آنها درباره کاترینا بوده است.

 

راکش روشن: کنگانا در کریش 2 بازی نمی کند

بعد از شکست سنگین کایتز(بادبادکها) یکی از بزرگترین فیلم های سال گذشته سینمای هند با وجود بازیگری بین المللی چون باربارا موری بهمراه ریتیک روشن و کنگانا راناوت،حالا راکش روشن پدر ریتیک روشن و تهیه کننده کایتز در صدد هست تا کریش 2 را بسازد. قرار بود کنگانا راناوت و ریتیک روشن زوج کریش 2 باشند که این امر محقق نشد و کریش 2 نیز با بازی زوج پریانکا چوپرا و ریتیک روشن همراه هست.

راکش روشن گفته: قرار بر این بود تا کنگانا قهرمان زن فیلم باشد اما در نتیجه پریانکا برای این نقش انتخاب شد.چون تشخیص بر این بود که اجرای این نقش از عهده کنگانا برنمی آید. کریش یکی از آثار موفق بالیوود در سال 2006 می باشد که ریتیک نیز بخاطر بازی زیباش کاندید دریافت جایزه فیلم فیر بعنوان بهترین بازیگر مرد سال شد.

 

کارینا و شاهرخ خان در" انگور"

کارینا کاپور و شاهرخ خان در بازسازی فیلم کلاسیک انگور.این فیلم برای دهه هشتاد سینمای هند هست و به کارگردانی گلزار.قرار هست شاهرخ خان نقش سانجیو کومار را در فیلم داشته باشد و کارینا نقش موشومی چاترجی. ساخت فیلم تا پایان امسال بطول می انجامد، کارگردان اثر نیز روهیت شتی می باشد که سال گذشته فیلم کمدی و موفق گولمال 3 را با بازی آجی دیوگان و کارینا کاپور روانه سینماها کرد.

 

پریانکا و شاهد در فیلم آینده کونال کوهلی

بعد از ماجراهای دنباله دار دوستی پریانکا و شاهد حالا سینمای هند یه سورپرایز جدید برای طرفداران این دو ستاره بزرگ داره. بازی در فیلم جدید کونال کوهلی. کوهلی گفته که با پریانکا در اینباره صحبت شده ، او نقشش رو پسندیده و سعی داره به نحو احسن از پس نقشش بربیاد و در ادامه این پیشنهاد خود پریانکا بوده تا نقشش مقابلش شاهد باشه. پس حالا باید منتظر بود و دید این زوج در دومین همکاریشون چه می کنند؟

 

آبیشک با کاترینا همبازی شد!!!

آبیشک یک همسر هست و نباید کار حرفه ایش را شخصی کند و اجازه دهد تا همسرش آیشواریا برای او تصمیم نهایی را بگیرد ولی این چیزی هست که در بین این زوج بالیوودی حاکم هست. راج کومار سانتوشی برای فیلم جدیدش کاترینا کیف را در نظر گرفته است و قصد داشت تا آبیشک را در کنار او قرار دهد که با مخالفت آبیشک و آیشواریا روبرو شد.

آنها می خواهند تا در پروژه جدید سانتوشی خودشان زوج فیلم باشند پس خانم ها و آقایون منتظر یه شکست سنگین دیگه برای بالیوود باشید....ولی سانتوشی نپذیرفت و آبیشک ناگزیر شد تا با اکراه نقشی را که دوست داشت را بازی کند.

 

شایعه جدایی بیپاشا و جان!

تقریبا ده سالی هست که بیپس و جان با هم دوست هستند و همه ی رسانه ها بدنبال شکار سوژه ای جدید درباره ی رابطه ی آنها بطوری که در سال گذشته در هیچ یک از جشنواره ها این دو را در کنار یکدیگر نیافتند و از همین جا شایعه جدایی این دو ستاره شنیده شد. بیپس در مجله های مصاحبه ای داشته که متنش در تویتر هم آمده که او هرگز دوست نداره درباره عشق در زندگیش صحبت کنه و حتی عنوان کرده دوست نداره درباره رابطه ی او و جان صحبتی بشه. وی میگه رسانه ها واقعیتها رو به مردم انعکاس نمیدن چون چیزی درباره اونها نمی دونن و فقط تصورات و چیزهایی رو که دیدن می نویسن. من و جان دوستان خوبی هستیم و شایعات پیرامون ما صحت ندارد چون گفته های ما نیست.

 

ریتیک و پریانکا در فیلم آینده کاران جوهر

کارگردان موفق بالیوود کاران جوهر قصد داره تا در فیلم جدیدش از زوج پریانکا و ریتیک استفاده کنه، اسم پروژه جدید کاران "اگنی پت" هست که هنوز قراردادی در این باره به امضا این زوج نرسیده و تنها پیشنهادش از طرف کاران اعلام شده.

کاران گفته: داستان اگنی پت یک داستان عاشقانه هست شبیه همون عشقی که بین پریانکا و ریتیک در کریش بود. اما ما یک چیز متفاوت در این فیلم بین آنها داریم، که شما هرگز قبل از این بین پریانکا و ریتیک ندیده اید.

 

شروع مجدد عشق کاترینا و سلمان

کاترینا سال نو میلادی را در کنار سلمان و خانواده سلمان گذراند. سلمان و خانواده اش تعطیلات سال نو میلادی را در دوبی گذراندند و کت نیز به آنها پیوست. سلمان بهمراه پدرش سلیم خان، مادرش سلما، نامادریش هلن، برادرانش آرباز و سهیل، خواهرانش آلویرا و آرپیتا . البته در 31 دسامبر 2010 به هند پرواز کرد و در برنامه زنده بیگ بوس شرکت کرد و سپس مجددا به دبی بازگشت و شام سال نو را در کنار خانواده اش بود. کت نیز از همان روز اول سال نو در کنار سلمان و خانواده اش بود و لحظات خوبی را با آنها گذراند. این نشان می دهد که کت سعی دارد دوباره خود را به سلمان نزدیک کند و دوباره شاهد شروع مجدد عشق آنها باشیم.

 

ورود خواهر ایشا دئول به بالیوود

ایشا دئول یکی از سوپراستارهای بزرگ بالیوود که طی چند سال اخیر شهرتی برای خود کسب کرده حالا سعی دارد تا خواهرش را نیز وارد این عرصه کند. ایشا و آهانا(خواهرش) دختران درمندرا و هما مالینی بازیگران بزرگ و کهنه کار سینمای هند می باشند که با تشویق های مادرشان هما ایشا در سال 2002 به دنیای بازیگری قدم گذاشت و حالا بعد از هشت سال نوبت خواهر دیگر هست تا شانس خود را در بالیوود بیازماید. او قرار هست در اولین نقشش در فیلم آینده ویکرام آدیتیا موتوانی بازی داشته باشد.

آهانا همیشه بدنبال موقعیت و کارگردانی مناسب بوده تا بتواند با اولین حضورش در بالیوود خش بدرخشد. موتوانی کارگردان فیلم زیبا و قابل تامل یودان سال گذشته می باشد، که فیلمش و خودش کاندید دریافت جایزه فیلم فیر می باشند. با توجه به اینکه دئول ها سابقه خوب و درخشانی در بالیوود دارند، برادرانش سانی و بابی دئول، پسر عمویش آبهای دئول، خواهرش ایشا دئول، پس نباید موفقیت فاصله زیادی با آهانا داشته باشد.

 

سلمان خان در بیگ بوس 5

بعد از موفقیت دابنگ و حضور گرم و دلنشین سلمان خان در بیگ بوس 4 و بعد از آن پذیرفتن مجری شدن این برنامه حالا پیشنهاد جدید به سلمان خان حضور او در بیگ بوس 5 برای سال جدید می باشد که سلمان خان پذیرفته و قرار هست بعد از اجراهای جذابی که از او در بیگ بوس 4 دیدیم در برنامه هایی که با گریت کالی، اشمیت پاتل، کاترینا کیف و .... داشت حالا باید منتظر درخشش در بیگ بوس 5 باشیم.

 

فریده پینتو جایگزین آیشواریا رای شد

فریده پینتو بازیگر فیلم پرطرفدار اسلوم داگ میلیونر(میلیونر زاغه نشین) که اولین حضور وی در یک فیلم سینمایی بود جایگزین چهره مشهور آیشواریا رای برای تبلیغ محصولات اُرئال شد. سازنده این محصول تشکر فراوانی از آیش کرده و گفته او از سال 2000 یک همکاری مستمر و خوبی را با ما داشته است.

آیشواریا نیز از انتخاب کمپانی اُرئال خوشحال شده و اولین تبریک را وی به فریده گفته. فریده پینتو سومین بالیوودی بعد از آیشواریا رای و سونام کاپور هست که قراره برای تبلیغ اُرئال عکسش روی محصولات بره و آنها را تبلیغ بکنه.

 

اکران اولین فیلم کیرن رائو همسر امیرخان

پنج سال از ازدواج امیرخان و کیرن رائو میگذره و در این مدت آنها وقتی برای رفتن به ماه عسل نداشتند، در این مدت امیرخان درگیر بازی در فیلم هاش بوده تاره زمین پر، گجینی و تری ایدیتز اما حالا زمان آن رسیده بود تا برای ماه عسل به مسافرت بروند که فیلم جدید کیرن رائو باعث شد تا این برنامه کنسل شود.

اولین فیلم کیرن رائو با نام دوبی گات که 21 ژانویه امسال اکران شد، این فیلم اهمیت فوق العاده ای برای کیرن و امیر دارد چون اولین تجربه کارگردانی وی می باشد، کیرن رائو در گذشته دستیار کارگردان فیلم هایی چون اسوادس 2004، لاگان 2001، ساتیا 2002 نیز بوده است.

 

بیشترین جایزه برای دابنگ در آپسارا آواردز 2011

دابنگ پرفروشترین فیلم سال 2010 بیشترین جایزه جشنواره آپسارا 2011 رو از آن خود کرد، این فیلم با بازی ستاره ی بزرگی چون سلمان خان و بازیگر تازه کاری چون سوناکشی سینها که اولین تجربه سینماییش بود همراه شد. تهیه کننده فیلم آربازخان(برادر سلمان خان) و کارگردان فیلم آبیناو کاشیاپ هست، جوایزی که در این جشنواره دریافت شده عبارت است از بهترین بازیگر مرد سال(سلمان خان)، بهترین خواننده زن(مامتا شرما)، بهترین اجرای نقش منفی سال(سونو سود)، بهترین بازیگر زن تازه وارد سال(سوناکشی سینها)، بهترین موزیک(ساجد- واجد)، بهترین دیالوگ(آبیناو کاشیاپ) و بهترین خواننده مرد(راحت فاتح علی خان). بعد از دابنگ نیز بیشترین جایزه را فیلم باند باجا بارات با شش جایزه گرفته است.

از شرکت کنندگان در این جشنواره شاهرخ خان، پریانکا چوپرا، کاترینا کیف، آکشی کومار، آنوشکا شرما، گوویندا، درمندرا، سانی دئول، رانی موکرجی، کاران جوهر، آیشواریا رای، آمیتاب باچان، آرجون رامپال و یاش چوپرا.

 

دهمین سالگرد ازدواج آکشی کومار و تونیکل خانا

آکشی و تونیکل در 14 ژانویه 2001 ازدواج کردند و یکی از زوج های بالیوودی را تشکیل دادند اما بعد از ازدواج تونیکل در هیچ کار سینمایی حضور پیدا نکرد ولی در عوض مشوق همیشگی همسرش در این عرصه شد. آنها در سال 2002 صاحب فرزند پسری بنام آراو شدند.

به همین مناسبت آنها میهمانی ترتیب دادند در جوهو و از میهمانان مجلسشان می توان به امیرخان و کیرن رائو، سونیل و مانا شتی، ریتیک و سوزان روشن، آبیشک و آیشواریا باچان، کاران جوهر، بابی و تانیا دئول، کاترینا کیف، سونام کاپور، ریتیش دشموک، ساجد خان، ویپال و شیفالی شاه، فرح خان و شیریش کاندر، ساجد و واردها نادیادوالا اشاره کرد.

 

برندگان و کاندیدهای جشنواره استاراسکرین 2011

- بهترین بازیگر مرد سال سلمان خان برای دابنگ

کاندیدها: آجی دیوگان برای وانس آپن اِ تایم این مومبای

            ریتیک روشن برای گزارش

            نصیرالدین شاه برای ایشقیا

            پریش راوال برای روآد تو سنگام

            رانبیر کاپور برای راجنیتی

            ریشی کاپور برای دو دونی چار

            شاهرخ خان برای مای نیم ایز خان

 

- بهترین بازیگر زن سال ویدیا بالان برای ایشقیا

کاندیدها: آنوشکا شرما برای باند باجا بارات

            آیشواریا رای برای گزارش

            کاجول برای مای نیم ایز خان

            نیتو سینگ برای دو دونی چار

 

- بهترین بازیگر مرد سال با آرا مردمی شاهرخ خان برای مای نیم ایز خان

- بهترین بازیگر زن سال با آرا مردمی کاترینا کیف برای تیس مارخان و راجنیتی 

- بهترین بازیگر نقش دوم مرد سال ارشد وارسی برای ایشقیا

کاندیدها: نانا پاتیکار برای راجنیتی

           راگوویر یاداو برای پیپلی(لیو)

           رام کاپور برای یودان

           سیکندر کر برای کلین هم جی جان سه

           ویکرام برای راوان

- بهترین بازیگر نقش دوم زن سال شرناز پاتل برای گزارش

کاندیدها:  آمریتا پوری برای آیشا

             نها چوهان برای لاو سکس اور دوکا

             پراچی دیسای برای وانس آپن اِ تایم این مومبای

             شرناز پاتل برای گزارش

             زرینا وهاب برای رخت چاریترا

- بهترین فیلم سال یودان

کاندیدها: باند باجا بارات

            لاو سکس اور دکا

            پیپلی(لیو)

            وانس آپن اِ تایم این مومبای

            راجنیتی

- بهترین کارگردان سال ویکرام آدیتیا موتوانی برای یودان

کاندیدها: آنوشا ریزوی برای پیپلی(لیو)

            دیباکار بانیرجی برای لاو سکس اور دکا

            مانیش شرما برای باند باجا بارات

            پراکاش جی ها برای راجنیتی

            میلان لودریا برای وانس آپن اِ تایم این مومبای

- بهترین اجرای نقش منفی سال رونیت روی برای یودان

کاندیدها: عمران هاشمی برای وانس آپن اِ تایم این مومبای

            منوج باجپای برای راجنیتی

            سونو سود برای دابنگ

            ویوک اوبروی برای رخت چاریترا

- بهترین کمدین سال سانجی میشرا برای پاس گیا ره اوباما

کاندیدها: کنکنا سن شرما برای آتیتی"توم خواب جائوگی؟"

         پریش راوال برای آتیتی"توم خواب جائوگی؟"

         پرادهومن سینگ برای تره بین لادن

         توشار کاپور برای گولمال 3

- بهترین بازیگر تازه وارد زن سال سوناکشی سینها برای دابنگ

- بهترین بازیگر تازه وارد مرد سال رانویر سینگ برای باند باجا بارات

- بهترین آهنگساز ساجد واجد برای دابنگ و شانکر احسان لوی برای مای نیم ایز خان

- بهترین خواننده مرد سال راحت فاتح علی خان برای آهنگ دیل توهه باچاهه جی(ایشقیا)

- بهترین خواننده زن سال شریا گوشال برای آهنگ باهارا(آی هیت لاو استوریز)

- بهترین بازیگر نوجوان سال آیان بارودیا برای یودان

- بهترین موزیک با آرا مردمی پریتام برای وانس آپن اِ تایم این مومبای     

 

بیوگرافی مختصری به درخواست یکی از دوستان به نام آقا امیر از اسنیها اولال، جیمی شرگیل و مزمل ابراهیم

اسنیها اولال                                            جیمی شرگیل                         

متولد: 18 دسامبر 1987(27 آذر)                نام تولد: جیسجیت سینگ شرگیل

تعداد آثار: 11 فیلم                                  متولد: 3 دسامبر 1970(10 آذر)

موفقترین فیلم: اولاسامگا اوتساهامگا 2008      تعداد آثار: 38 فیلم

اولین فیلم: لاکی 2005                             موفقترین فیلم: نداشته

آخرین فیلم: سیمها 2010                          اولین فیلم: ماچیز 1996

جایزه فیلم فیر: نداشته                              آخرین فیلم: تانو ودز مانو 2010

جایزه فیلم فیر تلوگو:                               جوایز فیلم فیر: نداشته

بهترین بازیگر زن تازه وارد سال برای فیلم اولاسامگا اوتساهامگا 2008      

   

مزمل ابراهیم

متولد: 25 آگوست 1984(3 شهریور)

یک مدل هندی اهل کشمیر هند بیشتر در موزیک ویدیوهای بالیوود بازی داشته و در هیچ اثر بالیوودی بزرگی هم بازی نداشته است.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی