تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

سات خون ماف با فروش بالای 14 کرور در هفته اول شکست خورد

پاتیالا هوس با فروش بالای 29 کرور شکست خورد

دوبی گات و دیل توهه باچاهه جی با فروش بالای 14 و 28 کرور لقبی بهتر از زیرمتوسط را از آن خود نکردند

پنج فیلم بلاک باستر بالیوود برای 2011

پولسازترین بازیگران مرد بالیوود طی چهار سال گذشته

همبازی شدن دیپیکا و سلمان

پریانکا چوپرا و امیرخان در دووم 3

کاترینا و سلمان در رمانسی از یاش راج فیلم

ریتیک روشن در پروژه آینده فرح خان

همکاری جدید کارگردان دابنگ با شاهرخ خان

آهنگهای جدیدترین فیلم امیرخان با صدای فرهان اختر

سوناکشی سینها و آکشی کومار در پروژه آینده کمپانی بانسالی

ویدیا بالان در جدیدترین پروژه میلان لودریا

همکاری دیپیکا و رانبیر در پروژه تازه آیان موکرجی

کارینا یا کاترینا در پروژه جدید راج کومارهیرانی

آجی دیوگان در سینگام روهیت شتی

بازی آیشواریا در نقش همسر سانجی دات

سرانجام ویدیا بالان برای نقش رانا انتخاب شد

سلمان در رمانسی با زیباترین زن دنیا

آسین جایگزین دیپیکا شد!

آنوشکا و رانویر در همکاریی دوباره

جشن ازدواج سلینا جت لی در 23 سپتامبر 2011

مالایکا شروات جایگزین بیپاشا در جسم 2 شد

همبازی شدن راوینا تاندون و آمیتاب باچان

برندگان جوایز جشنواره زی 2011

درخواست دوست عزیز امیر آقا برای فروش فیلم های بالیوود در خارج از هند

 

خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در اسفند ماه

1)تانو ودز مانو                                       25 فوریه 2011( 6 اسفند)

به کارگردانی آناند رای با ژانری رمانس کمدی با بازی کنگانا راناوت، آر مادهاوان، جیمی شرگیل.

 

پنج فیلم بلاک باستر بالیوود برای 2011

همیشه در بالیوود فیلم موفق مختص ژانر خاصی نبوده، گاهی کمدی، گاهی اکشن و گاهی رمانس باید دید امسال کدام فیلم ها می توانند موفقیت بزرگی چون لقب بلاک باستر را از گیشه ها کسب کنند.

1-     دیللی بللی به کارگردانی آبیناو دیو با بازی ایمران خان، شناز تریسوری والا، به نویسندگی آکشات ورما و تهیه کنندگی امیرخان با ژانری کمدی. این فیلم یکی از بهترین های سال محسوب میشه و امید زیادی به بلاک باستر شدنش هست.

2-     راک استار به کارگردانی امتیاز علی، کارگردانی که کارش را با جب وی مت 2007 شروع کرد و دومین فیلمش لاو آج کال 2009 بود و اینبار با ستاره جوان و موفق اینروزها رانبیر کاپور کار کرده بهمراه بازیگر زن فیلم نرگس فخری و تهیه کنندگی فیلم بعهده کمپانی اِروس و شری آشتاوینایاک، با ژانری رمانس این فیلم هم به بلاک باستر شدن می اندیشد.

3-     موردر 2 به کارگردانی موهیت سوری که هنوز ستاره ای برای فیلمش در نظر گرفته نشده و احتمال بازی عمران هاشمی در آن تقریبا مشهود هست، این فیلم نیز در تجربه قسمت اولش خوب ظاهر شد و ممکن هست بخاطر پرطرفدار بودن قسمت اول اینبار هم رقم فروشی بالا تا حد بلاک باستر را ثبت نماید.

4-     جسم 2 به کارگردانی آمیت ساکسنا، پوجا بات و ماهیش بات به نویسندگی شگوفتا رفیکیو به تهیه کنندگی دینو مورو و پوجا بات. داستان تریلر و هیجان انگیز جسم و البته موفق آن، قسمت دومش نیز روانه سینماها میشود این در حالی است که ستاره های فیلم هنوز قطعی نشدند، در قسمت اول آن بیپاشا باسو و جان آبراهام برای اولین بار در کنار هم بازی داشتند و فروش عالی فیلم باعث شد تا اثری ماندگار در سینمای هند ترسیم شود.

5-     دووم 3 اکشنی موفق بود که قسمت اولش در سال 2004 اکران شد و فروش خوبی را بدست آورد و قسمت دوم آن نیز فروشی بهتر از قسمت اول کسب نمود و حالا قسمت سوم آن با بازی بازیگر بزرگی چون امیرخان در راه هست، به کارگردانی ویجی کریشنا آچاریا. این فیلم بیشترین طرفدار را برای خود در بالیوود داراست.

 

پولسازترین بازیگران مرد بالیوود طی چهار سال گذشته

1)      آجی دیوگان با حضور در 6 فیلم در سال 2010 با فروش خالص بالای 158 کرور

2)      آکشی کومار با حضور در 4 فیلم در سال 2010 با فروش خالص بالای 106 کرور   

3)      آکشی کومار با حضور در 4 فیلم در سال 2007 با فروش خالص بالای 100 کرور

4)      سلمان خان با حضور در 2 فیلم در سال 2010 با فروش خالص بالای 99 کرور

5)      امیرخان با حضور در 1 فیلم در سال 2009 با فروش خالص بالای 99 کرور

 

همبازی شدن دیپیکا و سلمان

خانم ها و آقایون بزودی خواهیم دید سلمان و دیپیکا را در فیلم رامیش تورانی به کارگردانی راج کومار سانتوشی. دیپیکا اعلام داشته که خیلی هیجان زدست از اینکه قراره با سلمان خان همبازی بشه. گفته شده که نقش سلمان در فیلم متفاوت هست با نقشهایی که وی امسال در بادیگارد، ردی و کیک دارد.

اما هنوز دیپیکا موافقت قطعی خودش را عنوان نکرده و خواسته تا درباره همکاریش با سلمان بیشتر فکر کنه. این در صورتی است که پیش از این منتظر پروژه ای بود تا در کنار سلمان خان بازی داشته باشد. تهیه کننده فیلم نیز گفته ما می خواهیم فیلم تا دسامبر امسال آماده اکران شود ولی هنوز بازیگر زن فیلم قطعی نشده در ادامه نیز بیان کرده که این فیلم تنها دو قهرمان اصلی دارد نه سه قهرمان.

در گذشته همکاری دیپیکا را با شاهرخ دیده ایم و حالا در کنار سلمان...

 

پریانکا چوپرا و امیرخان در دووم 3

استارت فیلمبرداری دووم 3 زده شد، امیرخان عهده دار اجرای نقش منفی فیلم و قهرمان اصلی داستان می باشد، این در حالی است که ستاره زن فیلم پریانکا چوپرا در نظر گرفته شده و پری هم موافقت خود را اعلام کرده، پس زوج تازه متولد شده بالیوود با اثری که در دو قسمت گذشته اش نیز موفق بوده را در کنار یکدیگر خواهیم دید.

این سومین همکاری امیرخان و همچنین پریانکا با یاش راج فیلم می باشد، امیر در فنا و پارام پارا و پری در درونا و دون نیز در گذشته همکاریی با این کمپانی داشته اند، نقشهای جی دیکشیت(آبیشک باچان) و علی(اودی چوپرا) نیز بازیگرانش تغییر نکرده است، این فیلم برای کریسمس 2012 ریلیز شده.

 

کاترینا و سلمان در رمانسی از یاش راج فیلم

کت و سالو را در تیس مارخان سال گذشته فرح خان در کنار یکدیگر دیدیم و حالا در تریلری رمانس از کمپانی یاش راج فیلم به کارگردانی کبیرخان خواهیم دید. کبیر خان کارگردان فیلم موفق نیویورک 2009 می باشد و خیلی مشتاق همکاری با سلمان خان هست. کت در کنفرانس اخیرش گفته بود که حاضر به همکاری در اثری از یاش راج فیلم بهمراه شاهرخ خان می باشد اما حالا سلمان برای این فیلم در نظرگرفته شده و بزودی نیز فیلمبرداری شروع خواهد شد. پس مشتاقان زوج کاترینا و سلمان را دعوت میکنیم به انتظار برای اکران فیلم جدیدشان.

 

ریتیک روشن در پروژه آینده فرح خان

فرح خان کارگردان موفق فیلم های مه هونا و ام شانتی ام با بازی شاهرخ خان و تیس مارخان با بازی آکشی کومار حالا برای فیلم تازه اش قصد داره از بازی ریتیک روشن استفاده کنه. یو تی وی نیز تهیه کنندگی فیلم را بعهده گرفته، فرح خان گفته که هنوز در مرحله تکمیل دیالوگهای فیلم می باشد.

 

همکاری جدید کارگردان دابنگ با شاهرخ خان

کارگردان موفق و تازه کار دابنگ، آبیناو کاشیاپ قصد همکاری با شاهرخ خان را دارد و او خیلی خوشحال میشود اگر کینگ خان پیشنهاد او را برای پروژه جدیدش قبول کند.قرار بر این بود تا پروژه دابنگ 2 نیز با بازی سلمان خان همراه باشد اما کارگردان فیلم بدنبال ستاره دیگری برای فیلمش بود، وی حتی ملاقاتی نیز با شاهرخ داشته و او نیز نقشش را پذیرفته و خیلی مشتاق همکاری با آبیناو هست این موضوع نه تنها در مورد شاهرخ صدق میکند بلکه امیرخان نیز اعلام داشته که مشتاق همکاری با وی هست. در چند روز اخیر آربازخان تهیه کننده دابنگ اعلام کرد که کارگردانی قسمت دوم دابنگ بعهده وی است و دیگر با آبیناو همکاری نخواهیم داشت، این موضوع بخاطر جایگزینی شاهرخ بجای سلمان بوجود آمد و حالا براردران خان تصمیم دارند خودشان قسمت دوم این فیلم را به سرانجام برسانند.

 

آهنگهای جدیدترین فیلم امیرخان با صدای فرهان اختر

بازیگر، کارگردان و خواننده نسل جوان سینمای هند فرهان اختر قرار هست ترانه های تریلر ریما کاگتی را با بازی ستاره هایی چون امیرخان، رانی موکرجی و کارینا کاپور بخواند. آهنگساز فیلم اِی آر رحمان می باشد و اوقبول کرده تا فرهان آهنگهای فیلم را بخواند.

پس علاوه بر بازی زیبای هنرپیشگان بزرگ فیلم باید منتظر شنیدن صدای زیبا و فوق العاده فرهان اختر در فیلم باشیم.

 

سوناکشی سینها و آکشی کومار در پروژه آینده کمپانی بانسالی

اینروزها پیشنهادات زیادی به بازیگر تازه کار دابنگ داده میشه که با اولین حضورش در بالیوود پرده جادویی سینما را تسخیر کرد، او از بین این پیشنهادات تاکنون پروژه های ریس عباس مستان، جوکر شیریش کاندر را پذیرفته و تازه ترین پروژه ای که به وی پیشنهاد شده از سوی کمپانی سانجی لیلابانسالی بوده که علاقه فراوانی دارند تا در کنار ستاره مرد فیلم یعنی آکشی کومار سوناکشی سینها رو قرار بدهند.کارگردانی فیلم بعهده پرابهو دئوا هست.

سوناکشی سینها دختر شاتروگان سینها یکی از بازیگران دهه های هفتاد و هشتاد سینمای هند می باشد، که در فیلم فیر امسال بعنوان بهترین بازیگر زن تازه وارد سال برای دابنگ انتخاب شد.

 

ویدیا بالان در جدیدترین پروژه میلان لودریا

میلان لودریا کارگردان فیلم موفق وانس آپن اِ تایم این مومبای سال گذشته پروژه تازه دیگری از دنیای جنایتکاران و مافیای زنجیره ای مومبای را می خواهد بسازد. بعد از بازی موفق ویدیا بالان در ایشقیا میلان جذب بازی زیبای ویدیا شد و حالا قصد دارد بار دیگر ویدیا و نصیرالدین شاه زوج ایشقیا را در کنار یکدیگر قرار دهد.

نام پروژه جدید وی درتی پیکچر(عکس کثیف)هست، سیلک اسمیتا ستاره جنوبی هند که تهیه کنندگی اثر رو برعهده دارد و بازی در یکی از نقشهای فیلم بیشتر خواستار بازی ویدیا بوده و حتی زوج ویدیا و نصیرالدین به پیشنهاد وی بوده است. این فیلم دومین پروژه میلان لودریا می باشد.

 

همکاری دیپیکا و رانبیر در پروژه تازه آیان موکرجی

آیان موکرجی کارگردان ویک آپ سید 2009 که جایزه فیلم فیر را بعنوان بهترین کارگردان تازه کار سال از آن خودش کرد بدنبال راضی کردن دیپیکا پادوکون برای بازی کردن در دومین پروژه اش هست چون قهرمان مرد فیلم رانبیر کاپور می باشد، اما در مصاحبه های اخیر دیپیکا وی اعلام داشته که مشکلی با رانبیر ندارد و حاضر به همکاری با او هست. حالا این رانبیر هست که دوست ندارد در کنار دیپیکا بازی داشته باشد.

ولی آیان بخاطر نزدیکی نقش زن فیلم به نقش دیپیکا در لاو آج کال 2009 او را مناسبترین گزینه بازیگر زن فیلم می داند. او حتی گفته نمی تواند نوشته هایش را تغییر دهد بخاطر یکی از ستاره های فیلم و قهرمانان خود را مجبور به اجرای نقشی کند که آن را نپذیرفته اند. پس شاید مجبور شوم قهرمان مرد فیلم را تغییر دهم.

 

کارینا یا کاترینا در پروژه جدید راج کومارهیرانی

همسر شرمان جوشی در جدیدترین پروژه راج کومارهیرانی و ویدو وینود چوپرا با نام فراری کی سواری هنوز مشخص نشده چون آنها اختلاف دارند بر سر انتخاب بازیگر زن فیلم بین دو زیبای بالیوود کارینا و کاترینا.

کارینا همکاری داشته در تری ایدیتز 2009 با راجو هیرانی و ویدو وینود چوپرا و همچنین شرمان جوشی ولی از همان ابتدا که این پروژه نوشته شده توسط راجو هیرانی او با وینود سر کاراکتر همسر شرمان اختلاف پیدا کرده اند. پس باید منتظر کمدیی دیگر البته با انتخاب بازیگر زنی مناسب در فیلم باشیم.

 

آجی دیوگان در سینگام روهیت شتی

روهیت شتی کارگردان موفق بلاک باستر کمدی گولمال 3 که چند سالی هست تنها آثار کمدی میسازه، قبل از این آثار اکشن روانه سینماهای هند میکرد حالا قصد دارد تا دوباره به این ژانر بازگردد، فیلم آینده وی سینگام نام دارد و داستان این فیلم برگرفته از فیلم هیت تامیلی با همین نام هست. فیلمبرداری اثر قراره از آخر مارس امسال شروع شود و قهرمان مرد فیلم نیز آجی دیوگان می باشد.

در سه قسمت گذشته گولمال هم قهرمان مرد فیلم آجی دیوگان بوده و حالا در اکشنی متفاوت از روهیت بازی دارد این فیلم برای جولای امسال آماده اکران میشود و بیشتر صحنه های فیلم در گوآ فیلمبرداری می شود. بازیگر نقش مقابل آجی نیز کاجال آگاروال نام دارد که دومین تجربه اش را در بالیوود سپری میکند.

 

بازی آیشواریا در نقش همسر سانجی دات

بزودی خواهیم دید بازی آیشواریا رای باچان را در نقش همسر سانجی دات در بازسازی فیلم کلاسیک "سات په ساتا". در ابتدا ویدیا بالان برای این نقش انتخاب شده بود اما سانجی موافق نبود چون ویدیا را دور از کاراکتر و نقش ستاره زن فیلم می دانست و با صحبت با سوهام شاه قرار شد آیشواریا این نقش را بازی کند و اَش هم پروژه را پذیرفته.

آیش و سانجی قبلا نیز در فیلم های هم کسیسه کم نهین دیوید داوان و شبد لینا باجاج همکاری داشته اند.

 

سرانجام ویدیا بالان برای نقش رانا انتخاب شد

سرانجام ویدیا برای بازی در فیلم رانا در کنار راجینی کانت سوپراستار جنوب هند انتخاب شد. راجینی در فیلم نقش یک مرد عاشق پیشه و ویدیا هم نقش یک دختر عاشق رو بازی میکنند. قبل از این نقش رسیده به ویدیا را قرار بود مادوری دیکشیت، آسین بازی کنند که به ویدیا رسید.

کارگردانی فیلم بعهده کی اس راوی کومار می باشد، در روبوت سال گذشته نیز راجینی کانت در کنار آیشواریا رای باچان دیده شدو حالا در کنار ویدیا بالان.

 

سلمان در رمانسی با زیباترین زن دنیا

میس یونیورز 2010 ژیمینا ناوارتر که یکی از طرفداران بالیوود هست و علاقه خاصی به ستاره بالیوودی سلمان خان دارد قراره در فیلم جدید دیوید داوان با نام پارتنر2 بهمراه سلمان بازی کند.

حتی بعنوان جایزه به وی یک تور 10 روزه برای گردش در هند را داده اند. وی علاقه زیادی به فیلم پارتنر و استیل و بازی سلمان دارد. او سعی دارد زبان هندیش را تقویت کند و همچنین به کلاس رقص برود. برای او باورکردنی نیست که قرار هست در کنار ستاره محبوبش سلمان خان نقش قهرمان زن فیلم را بازی کند.

 

آسین جایگزین دیپیکا شد!

ستاره جنوبی بالیوود آسین که با گجینی 2008 به بالیوود معرفی شد تا قبل از آن در فیلم های تامیل و تلوگو بازی داشت، قرار هست جایگزین دیپیکا پادوکون برای بازی در هوس فول 2 به کارگردانی ساجد خان شود، حالا بعد از بازی در کنار ستارگان بزرگ بالیوود امیرخان در گجینی، سلمان خان و آجی دیوگان در لندن دریمز نوبت به آکشی کومار رسیده .دیپیکا بخاطر مشغله بالای کاری این پروژه رو رد کرده و عنوان کرده این پروژه پیشنهادی همزمان شده با پروژه جدید ساجد نادیادوالا با نام هیر اور رانجها.

اما حالا آسین برای نقش دیپیکا انتخاب شد و می تونیم زوج آسین و آکشی رو در کنار هم ببینیم، البته این زوج رو قرار بود در د دانا دان 2009 پریا دارشان ببینیم که این امر میسر نشد و حالا آسین که جا پای دیپیکای پرکار گذاشته این بخت نصیبش شد تا در کنار ستاره گران قیمت اینروزهای بالیوود آکشی کومار قرار بگیرد. فیلمبرداری اثر از می امسال آغاز میشود و برای سال آینده آماده اکران میشود به غیر از این دو ستاره، ستارگانی چون جان آبراهام، ریشی کاپور، راهول خانا، جکولاین فرناندز و میتون چاکرابورتی نیز بازی دارند.

 

آنوشکا و رانویر در همکاریی دوباره

آنوشکا و رانویر زوج موفق باند باجا بارات سال گذشته با توجه به موفقیت فیلمشون قرار هست بار دیگر همکاری داشته باشند با یاش راج فیلم، اینبار نیز در رمانسی کمدی با نام لیدیز وی/ اس ریکی بل.

طرح اصلی داستان و تهیه کنندگی فیلم بعهده آدیتیا چوپرا و نویسنده دیالوگها حبیب فیصل هست. این فیلم قراره ساختش از اوایل آوریل شروع بشه و برای 9 دسامبر 2011 هم ریلیز شده.

 

جشن ازدواج سلینا جت لی در 23 سپتامبر 2011

سلینا جت لی یکی از سوپراستارهای بالیوود نیز بزودی ازدواج خواهد کرد، تاریخ ازدواجش 23 سپتامبر 2011 می باشد، نامزدش پیتر هاگ مراسم رو در مصر برگزار خواهد کرد.

انتخاب این کشور بخاطر علاقه هر دو آنها به این کشور است ولی در حال حاضر که وضع این کشور آشفته هست و معلوم نیست کی ثبات خود را بدست می آورد، آنها نظرشان هنوز تغییری نکرده و حتی سلینا طی مصاحبه ای گفته: مطمئن هستم تا سپتامبر وضعیت عادی میشه و ما مراسممون رو برگزار می کنیم و به هیچ عنوان نظرمان مبنی بر تغییر مکان عوض نخواهد شد.

 

مالایکا شروات جایگزین بیپاشا در جسم 2 شد

همانطور که می دانید فیلم جسم در سال 2003 با بازی زوج تازه متولد شده بالیوود بیپس و جان فروش بی نظیری را رقم زد و حالا سازندگان آن تصمیم دارند سری دوم این فیلم را با نام جسم 2 بسازند.

پوجا بات کارگردان جسم مالایکا شروات رو جایگزین نقش بیپاشا کرده و او را مناسب این نقش می داند. پوجا عنوان کرده: بله مالایکا مناسب این نقش هست، اندام و صورت او بیشتر از بیپس مناب این نقش می باشد. وی حتی ملاقاتی طولانی مدت با مالایکا درباره نقشش داشته و او نیز قبول کرده، پدر پوجا بات، ماهیش بات یکی از سازندگان اکشن و تریلر سینمای هند نیز نظر دخترش را تایید کرده و مشتاقانه آماده به شروع کار شده.

باید دید آیا بدون زوج بیپاشا و جان نیز این فیلم موفق میشود؟

 

همبازی شدن راوینا تاندون و آمیتاب باچان

بازیگر همه نقشها آمیتاب باچان رو بزودی خواهیم دید در رمانسی در کنار راوینا تاندون از پوری جاگانات در بودا. دختر رویایی بالیوود هما مالینی نیز که همبازی آمیت جی در آثار بزرگی چون ساته پی ساتا، شعله، باغبان و بابل بوده هم نقش همسر آمیتاب باچان را در این فیلم برعهده دارد.

ماجرای این فیلم بر این اساس هست که آمیتاب باچان که مردی متاهل هست عاشق دختری(راوینا تاندون) می شود و حاضر هست هر کاری بکند تا این دختر را به طرف خود جذب کند. قبل از این نقش رسیده به راوینا را قرار بود ستاره هایی چون تابو یا جوهی چاولا بازی کنند. فیلمبرداری اثر از آخر مارس امسال آغز میشود.

 

برندگان جوایز جشنواره زی 2011

بهترین فیلم سال دابنگ – بهترین کارگردان سال کاران جوهر برای مای نیم ایزخان - بهترین بازیگر مرد سال شاهرخ خان برای مای نیم ایز خان – بهترین بازیگر زن سال ویدیا بالان برای ایشقیا – بهترین بازیگر مرد سال از نگاه منتقدین ریتیک روشن برای گزارش - بهترین بازیگر زن سال از نگاه منتقدین آیشواریا رای برای گزارش - بهترین بازیگر نقش مکمل مرد سال آرجون رامپال برای راجنیتی - بهترین بازیگر نقش مکمل زن سال پراچی دیسای برای وانس آپن اِ تایم این مومبای – بهترین اجرای نقش منفی سال روهیت روی برای یودان – بهترین کمدین سال بومن ایرانی برای ول دونه آبا – بهترین کارگردان تازه وارد سال آبیناو کاشیاپ برای دابنگ – بهترین بازیگر مرد تازه وارد سال رانویر سینگ برای باند باجا بارات – بهترین بازیگر زن تازه وارد سال سوناکشی سینها برای دابنگ – بهترین داستان کاران جوهر برای مای نیم ایزخان

    

درخواست دوست عزیز امیر آقا برای فروش فیلم های بالیوود در خارج از هند

         (تنها فروش فیلمهای نیمه اول سال 2010 اعلام شده)

1)مای نیم ایزخان         با فروش بالای 4 کرور لقب سوپرهیت(22 سینما)

2)راجنیتی                 با فروش بالای 3 کرور لقب سوپرهیت(22 سینما)

3)هوس فول               با فروش بالای 3 کرور لقب هیت(21 سینما)

4)آی هیت لاو استوریز   با فروش بالای 2 کرورلقب هیت(21 سینما)

5)بدماش کمپانی        با فروش بالای 1 کرور    لقب بالای متوسط(20 سینما)

6)کارتیک کالینگ کارتیک  با فروش بالای 1 کرورلقب متوسط(17 سینما)

7)کایتز                   با فروش بالای 2 کرور   لقب زیرمتوسط(24 سینما)

8)راوان                  با فروش بالای 2 کرور   لقب زیرمتوسط(23 سینما)

9)آتیتی توم خواب جائوگی؟ با فروش بالای 1 کرورلقب زیرمتوسط(18 سینما)

10)ایشقیا                با فروش زیر 1 کرور     لقب زیرمتوسط(15 سینما)

11)آیشا                  با فروش زیر 1 کرور     لقب زیرمتوسط(18 سینما)

12)کاتا میتا             با فروش بالای 1 کرور    لقب شکست خورده(22 سینما)

13)ویر                با فروش بالای 1 کرور     لقب شکست خورده(21 سینما)

البته بعضی از فیلمها از جمله وانس آپن اِ تایم این مومبای از موفقهای 2010 در داخل هند نیز هنوز فروش خارج از هندش اعلام نشده.

 


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی