تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

تانو ودز مانو با فروش بالای 38 کرورش لقب هیت را از آن خود کرد

کارینا و ریتیک در فیلم آینده امتیازعلی

نقش منفی آجی دیوگان در کریش 2

ویدیا و شاهرخ در ایشقیا 2

بزرگترین جشن ازدواج 2011

درخواست دستمزد پنج کروری مادوری دیکشیت برای بازی در فیلم

پیشنهاد دو فیلم همزمان به زوج کاترینا و رانبیر

کنگانا و آبیشک در جدیدترین فیلم رام گوپال ورما

شایعه حضور کوتاه دیپیکا در را.وان

دوستانا 2 با کاترینا کیف!!!

کنگانا و سانی دئول در هپی نیو یر(سال نو مبارک)

بازی آمیتاب باچان در "رانا" کنار راجینی کانت

رانی موکرجی با یک ستاره جنوبی همبازی شد

بالاخره شایعه باردار بودن آیشواریا به حقیقت پیوست

بیپاشا در آهنگی از فیلم موردر2

سونام کاپور در بازسازی تامیل دابنگ

بررسی کارنامه موفق "کنگانا راناوت" بازیگری آینده دار و بزرگ


خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در فروردین ماه

1)گیم                                1 آوریل 2011(12 فروردین)

به کارگردانی آبینای دیو و تهیه کنندگی فرهان اختر با ژانری اکشن با بازی آبیشک باچان، کنگانا راناوت، سارا جین دیاز، جیمی شرگیل، بومن ایرانی، آنوپام کر، شاهانا گوسوآمی.

 

2)متشکرم                          8 آوریل 2011(19 فروردین)

به کارگردانی و نویسندگی انیس بزمی با ژانری کمدی رمانس با بازی آکشی کومار، سونام کاپور، سونیل شتی، بابی دئول، سلینا جت لی، ریمی سن، عرفان خان.

 

3)شیطان                           15 آوریل 2011(26 فروردین)

به کارگردانی بیجوی نامبیار با ژانری تریلر با بازی ارشد وارسی، کالکی کوچلین، جکی شروف.

 

کارینا و ریتیک در فیلم آینده امتیازعلی

زوج بی نظیر سالهای نچندان دور بالیوود در فیلم های کبی خوشی کبی غم، یادین، موجسه دوستی کروگی، مین پرم کی دیوانی هون قرار هست در پروژه آینده امتیازعلی نقش آفرینی کنند.

اما این مسئله که آیا آنها نقشهایشان را قبول می کنند علامت سوالیست برای امتیاز چون در گذشته ببو(اسم مستعار کارینا) بخاطر میاره وقتی که از پروژه بزرگ کاهوناپیارهه کنار گذاشته شد و دشمنی عمیق را با ریتیک و آمیشا پیدا کرد اما امتیاز امیدوار هست فیلمنامه اش مورد تایید هر دوی آنها قرار گیرد چون بهترین زوج برای فیلمش هستند.

امتیاز علی کارگردان موفق فیلم های جب وی مت 2007 با بازی کارینا و شاهد، لاو آج کال 2009 با بازی دیپیکا و سیف می باشد.

 

نقش منفی آجی دیوگان در کریش 2

آجی دیوگان بازیگر موفق سال گذشته بالیوود برای بازی در نقش منفی کریش 2 در نظر گرفته شده این در حالی است که چند سالی او را در نقشهای منفی نمی بینیم. پیشنهاد این نقش از طرف خود راکش روشن کارگردان فیلم بوده، اونها زمان زیادی رو به بحث درباره این فیلم اختصاص دادند و با موافقت آجی مواجه شدند.

آجی درباره نقشش چنین می گوید: این نقش محشری ست چیزی است که من مدتها منتظر ظهورش توسط کارگردانی توانا بودم و حالا در مقایسه با نقشهای منفی دووم و بت من چیزی از آنها کم ندارد، من مشتاق همکاریم و دوست دارم سریعتر فیلمبرداری کار را شروع کنیم.

 

ویدیا و شاهرخ در ایشقیا 2

قرار هست قسمت دوم ایشقیا یکی از موفقهای سال گذشته ساخته شود ولی اینبار با زوج متفاوتی روبرو هستیم، ویدیا در کنار شاهرخ خان این اولین همکاری اونهاست و همه منتظر اکران این فیلم.

کارگردان ایشقیا 2 هوگ جک من این زوج را مناسب این فیلم می داند و حتی تونسته موافقت صد در صد اونها رو جلب کنه. پس باید دید ویدیا که خود را عاشق شاهرخ می داند می تواند زوج خوبی برای او در ایشقیا 2 باشد.

 

بزرگترین جشن ازدواج 2011

بزودی شاهد بزرگترین مراسم ازدواج در بین بالیوودیها خواهیم بود. نمی دونم درست حدس زدید یا نه ولی قراره بزودی کارینا و سیف با هم ازدواج کنند این درخواست بیشتر از طرف کارینا بوده تا سیف، او دوست دارد زودتر وضعیت ثابتی پیدا کند و بتواند همیشه در کنار سیف باشد.

شرمیلا تاگور مادر سیف نیز موافق این امر هست و در مصاحبه اخیرش با مطبوعات اعلام کرده که کارینا و سیف امسال ازدواج خواهند کرد، آن هم طی مراسم بزرگ و مجللی که تاکنون انجام نشده.

کارینا وسیف نیز خودشان خواستار این هستند که مراسمی بی نظیر و فوق العاده داشته باشند.

 

درخواست دستمزد پنج کروری مادوری دیکشیت برای بازی در فیلم

مادوری دیکشیت سوپراستار بزرگ دهه های هشتاد، نود و حتی سالهای 2000 تا 2002 که 12 سال پیش ازدواج کرده و هم اکنون با 44 سال سن و دو فرزند پیشنهاد بازی در فیلمی به او شده که گزینه های بعد از او کارینا کاپور و پریانکا چوپرا می باشند. وی در این سن مبلغ دستمزدی برابر با سوپراستارهای مردی چون شاهرخ خان و سلمان خان رو پیشنهاد داده و این کمی اغراق آمیز بوده.

مدیر برنامه های مادو، ریکو گفته: بله مادوری خواستار دستمزد پنج کروری بوده. وی یک سوپراستار بزرگ هست با طرفدارانی بی شمار که دوست دارند دوباره او را روی صحنه ببینند. پس این زیاد هم خواسته نامعقولی نیست، ما هنوز مشغول مذاکره با کارگردان و تهیه کنندگان فیلم هستیم.

اما سوال مهم این است که واقعا چه کسی حاضر میشود در حال حاضر پنج کرور برای بازی مادوری بدهد؟

 

پیشنهاد دو فیلم همزمان به زوج کاترینا و رانبیر

قلب تپنده بالیوود رانبیر کاپور و قلب مجذوب کننده بالیوود کاترینا کیف دو پیشنهاد همزمان برای بازی داشته اند. پیشنهاد اول برای بازی در بازسازی رمانسی تلوگویی با نام ماگادهیرا که با بازی رام چاران و کاجال آگاروال ستاره های تلوگویی فیلم بلاک باستر شده این فیلم داستانی عاشقانه دارد که کت نقش پرنسس مقابل رانبیر را بازی خواهد کرد.

پیشنهاد دوم توسط کارگردان موفق ویک آپ سید، آیان موکرجی بوده که بهترین دوست رانبیر نیز محسوب میشود. که در ابتدا برای نقش مقابل رانبیر دیپیکا رو در نظر گرفته بود ولی حالا کاترینا را مناسب نقشش میداند. حالا باید منتظر بود تا ببینیم آیا هیت دیگری چون عجب پرم کی غضب کاهانی متولد میشود.

 

کنگانا و آبیشک در جدیدترین فیلم رام گوپال ورما

جدیدترین پروژه رام گوپال ورما تریلر ساز مشهور بالیوود با نام دپارتمنت می خواهد با بازی کنگانا راناوت و آبیشک باچان کلید بخورد، خود رام درباره فیلمش چنین می گوید: این فیلمی هست که من تاکنون نظیرش را کار نکرده ام. کنگانا یک بازیگر فوق العاده و با استعداد هست، او نقش زن یا همان محور اصلی داستان می باشد. من قبلا نیز بدنبال آن بودم تا زودتر از اینها وی را در کارهایم بازی دهم، از آن زمان که نقش های او را در گنگستر و وو لمحه دیدم مجذوب بازی خیره کننده او شدم او توانایی زیادی برای به تصویر کشیدن نقشهایش دارد اما حالا زمان آن رسیده تا در اثری از من نیز خوش بدرخشد. در کنار وی آبیشک باچان نیز بازی خواهد داشت و البته آمیتاب باچان و سانجی دات از دیگر بازیگران فیلم می باشند ولی کنگانا تنها بازیگر زن فیلم می باشد.

 

شایعه حضور کوتاه دیپیکا در را.وان

بعد از حضور دیپیکا در آهنگی از فیلم دام مارو دووم شایعه شده بود که دیپیکا قرار هست اجرای آهنگی را نیز در را.وان داشته باشد با نام چمک چلو که کارگردان فیلم آنوباو سینها این شایعه رو رد کرد و عنوان کرد که ما هرگز دیپیکا رو برای آیتمی در فیلم در نظر نداشته ایم. این آهنگ قسمت مهمی از فیلم هست که باید خود بازیگر اصلی فیلم یعنی کارینا اجرا کند. این باعث شایعه سازی های فراوانی در رسانه های بالیوودی شده بود که چگونه کارینا و دیپیکا قرار هست در کنار هم قرار بگیرند که سینها سریعا به این موضوع رسیدگی کرد.

را.وان به کارگردانی آنوباو سینها و تهیه کنندگی شاهرخ خان و گوری خان با بازی شاهرخ خان، کارینا کاپور، آرجون رامپال که برای جشن دیوالی در اکتبر 2011 ریلیز شده.

 

دوستانا 2 با کاترینا کیف!!!

این خبر مثل بمب تو بالیوود ترکید، چون هر چقدر سازندگان و کارگردان فیلم سعی داشتند تا کت رو جایگزین پریانکا کنند نمی شد یعنی نمی ذاشتن. درسته آیشواریا مانع می شد تا آبیشک در فیلمی با کاترینا همبازی بشه ولی سرانجام این کارگردان دوستانا تارون مانسوکانی بود که طی مصاحبه ای اعلام کرد من برای دوستانا 2 چهره جدیدی رو در نظر داشتم و اون کسی نیست جز کاترینا کیف. من واقعا از زحمات و تلاشهای پریانکا در قسمت اول تشکر می کنم او در نقشش بی نظیر بود اما من سعی دارم در قسمت دوم از چهره دیگری استفاده کنم، البته ناگفته نماند که اخیرا رابطه کاران جوهر(تهیه کننده دوستانا 2) با کاترینا خیلی عمیق شده بود تا جایی که کاران در مهمانی یکی از دوستان نزدیکش عنوان کرده بود بزودی کاترینا در یکی از آثاری که من در آن شرکت دارم نقش آفرینی خواهد کرد.

البته علاوه بر کاترینا چهره های تازه دیگری را در دوستانا 2 خواهیم دید چون آبهای دئول، ریتیش دشموک و دینو مورو اما نقشهای آبیشک و جان در دوستانا همانگونه پابرجاست. باید دید آیا کت می تواند از پس نقشش همچون پریانکا بربیاید؟

 

کنگانا و سانی دئول در هپی نیو یر(سال نو مبارک)

زوج تازه شکل گرفته بالیوود کنگانا و سانی در فیلم هپی نیو یر به کارگردانی رادیکا رائو و وینی ساپرو با ژانری کمدی رمانس فیلمبرداری خود را دسامبر 2010 و ژانویه 2011 در نیویورک به پایان رسونده و  آماده تدوین های لازمه شده ولی هنوز تاریخ مشخصی برای ریلیزش اعلام نشده.

 

بازی آمیتاب باچان در "رانا" کنار راجینی کانت

بعد از بیست سال مجددا خواهیم دید آمیتاب باچان رو در کنار راجینی کانت در فیلم رانا البته در نقش مکمل.

در فیلم راجینی جوانی هایش را با دیپیکا پادوکون همبازی شده و میانسالی خود را با ویدیا بالان و پیریش را با رکا بازی می کند.

آمیت جی و راجینی در گذشته در فیلم های اندها کانون، گرفتار و هم همبازی بوده اند و حالا در رانا.

 

رانی موکرجی با یک ستاره جنوبی همبازی شد

این فیلم اولین حضور این ستاره جنوبی با نام پریتویراج در بالیوود می باشد که قراره با رانی موکرجی همبازی بشه. این هست یک شانس طلایی برای پریتویراج که در کنار رانی قرار میگیره. کارگردان این پروژه بی نام ساچین کاندالکار، ماراتی هست، وی نیز اولین اثرش را در بالیوود تجربه میکند.فیلمبرداری فیلم از 31 مارس امسال شروع شده و ژانر فیلم نیز رمانس می باشد.

 

بالاخره شایعه باردار بودن آیشواریا به حقیقت پیوست

آیشواریا رای باچان 37 ساله باردار هست و این در حالی ست که دو پروژه فوق العاده به وی پیشنهاد شده. او تنها می تواند یکی از این دوپروژه رو قبول کند. اولی پروژه ویشال باردواج در کنار زوج موفقش ریتیک روشن و دومی پروژه مادور باندرکار هیروئین هست. وی به احتمال زیاد پروژه مادور باندکار رو رد میکند چون در گذشته نیز فیلمنامه ای شبیه به آن را تجربه کرده،رقیبان سرسخت آیشواریا برای نقشش در هیروئین کارینا کاپور و ویدیا بالان هستند، ولی پروژه ویشال باردواج نقشی متفاوت هست.

وی در سال 2010 چهار فیلم اکران شده داشت، سه تا از اونها لقب زیرمتوسط را کسب کرد و یکی از آنها البته ورژن تامیلش "روبوت" بلاک باستر شد. اما هنوز جواب قطعی از آیشواریا درباره قبول یا رد شدن پروژه ای عنوان نشده.

در هر حال آیش و آبی خوشحالند و دوست دارند بچه ای سالم در کنار خانواده خود داشته باشند.

 

بیپاشا در آهنگی از فیلم موردر2

بیپاشا پیشنهاد اجرای آهنگی در موردر 2 رو پذیرفته و قراره بزودی این آیتم فیلمبرداری بشه، بیپس در گذشته نیز با کمپانی بات ها همکاری داشته در فیلم های راز، جسم و فوت پت و موفقیتهای زیادی رو با اونها کسب کرده، قسمت اول موردر بلاک باستر شد و حالا سازندگان فیلم قسمت دوم فیلمشون رو میخوان با بازیگر تازه وارد جکولاین فرناندز در کنار عمران هاشمی که در قسمت اول نیز بازی داشت بسازند.

این فیلم برای ماه ژوئن خودش رو آماده ریلیز میکنه. بیپس رو خواهیم دید در آیتمی چون موننی بدنام هویی یا شیلا کی جوانی یا چیزی شبیه به هردو این آهنگها.

 

سونام کاپور در بازسازی تامیل دابنگ

پرفروشترین فیلم سال 2010 بالیوود یعنی دابنگ رو میخوان بازسازی تامیلش رو بسازن، اونم با بازی سونام کاپور نه سوناکشی سینها، میخوان فیلم رو به دو زبان تامیل و تلوگو اکران کنن. در ابتدا قرار بر این بود تا سوناکشی هم که مسلط به دو زبان هست و هم بازی درخشانش در اثر اروژینال بالیوودیش چشم نواز بود بازی داشته باشه که نقشش به سونام رسید.ستاره تلوگویی فیلم پاوان کالیان و ستاره تامیلی فیلم سیمبو می باشند.

 

بررسی کارنامه موفق "کنگانا راناوت" بازیگری آینده دار و بزرگ

بازیگری که تنها با اولین حضورش در بالیوود پرده نقره ای را تسخیر کرد و جایزه اولین حضورش را بعنوان بهترین بازیگر زن تازه وارد سال از فیلم فیر دریافت کرد. گنگستر 2006 و نقش سیمران بازی گیرا و منقلب کننده کنگانا آنقدر بر تماشاگران فیلم اثر گذاشته بود که تا مدتها او را سیمران خطاب میکردند. وی تاکنون در 14 فیلم بازی داشته و کارنامه موفقی را از خود بجای گذاشته، بازی وی در گنگستر و وو لمحه در سال 2006 بیانگر یک چیز بود بازیگری 19 ساله بدون پشتیبان یا خانواده ای سینمایی اما با استعداد و آینده دار پیش روی شماست، کنگانا در ادامه در اثر بزرگی چون لایف این اِ مترو 2007 بازی داشت و بالاخره فشن 2008 که جایزه فیلم فیر برای بهترین نقش مکمل زن را از آن خود کرد.

سال 2009، سال پرباری برای او نبود بازی در بازسازی فیلم راز 2002 با ژانر وحشت و رمانس وادا رها چیزی به کارنامه تازه شکل گرفته وی اضافه نکرد، اما سال 2010 و نقشهای متفاوت و جذاب او متحیرکننده بود بازی رمانس وی در وانس آپن اِ تایم این مومبای در کنار آجی دیوگان، نقش کمدیش در نوپرابلم، نقش اکشنش در نوک اوت و حضور کوتاهش در کایتز همه و همه باعث شد تا سیل درخواست های بازی و پیشنهادات فیلمنامه ای به سمت وی سرازیر شود، ابتدا کمدی موفق و هیت تانو ودز مانو که فوریه امسال اکران شد و با استقبال شگفت آوری روبرو شد در کنار آرمادهاوان در دنباله نیز آثاری چون گیم در کنار آبیشک باچان، دابل دامال در کنار سانجی دات، رسکالس در کنار آجی دیوگان، پاور در کنار آمیتاب باچان، تز در کنار آنیل کاپور، هپی نیو یر در کنار سانی دئول، وان اند اونلی بازیگر مرد مشخصی نداره و در آخر حضور کوتاهش در Ready انیس بزمی باعث شده تا وی پرکارترین بازیگر زن سینمای هند برای امسال لقب بگیرد.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی