تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

لقب متشکرم با فروش بالای 47 کرور به متوسط تغییر کرد

لقب زیرمتوسط برای چلو دیللی با فروش بالای 9 کرور

لقب هیت برای هانتد 3 دی با فروش بالای 24 کرور

لقب متوسط برای راجینی ام ام اس با فروش بالای 9 کرور

کاجول، شاهرخ، کاترینا در مثلث عشقی یاش راج فیلم

آیشواریا رای و آرجون رامپال در هیروئین

نقش متفاوت ویدیا بالان در فیلم جدید سوجوی گوش

آسین همبازی شاهرخ خان در تو استیتز

کاترینا یکی از بزرگترین فن های کارینا

سیف و دیپیکا در کوکتیل!!!

مادوری دیکشیت جایگزین آیشواریا رای شد!!

کاترینا کیف در آهنگی برای دیللی بللی

شایعه ازدواج سوشمیتا سن!

پرفروشترین های بالیوود در 2011

غیبت رانی موکرجی در کن!!!

راجینی کانت در آی سی یو!

پنج زوج بزرگ بالیوود

خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در خرداد ماه

1)Ready                             3 ژوئن 2011(13 خرداد)

به کارگردانی انیس بزمی با ژانری کمدی با بازی سلمان خان، آسین، پریش راوال، آریا بابار

 

2)بیندی بازار                        10 ژوئن 2011(20 خرداد)

به کارگردانی آنکوش بات با ژانری درام با بازی کی کی منون، پراشانت نارایانان، پیوش میشرا

 

3)شیطان                             10 ژوئن 2011(20 خرداد)

به کارگردانی بیجوی نامبیر با ژانری درام تریلر با بازی کالکی کوچلین، راجیو کاندلوال

 

4)بیجا فرای 2                      17 ژوئن 2011(27 خرداد)

به کارگردانی ساگر بالاری با ژانری کمدی با بازی وینی پاتک، مینیشا لامبا، کی کی منون

 

5)الویز کبی کبی                   17 ژوئن 2011(27 خرداد)

به کارگردانی روشن عباس با ژانری رمانس کمدی با بازی علی فاضل، زوآ مورانی

 

کاجول، شاهرخ، کاترینا در مثلث عشقی یاش راج فیلم

دوباره بعد از هفت سال خواهیم دید اثری از یاش چوپرا که بازی کاجول و شاهرخ را در پی دارد، دیگر ضلع این مثلث را کاترینا کیف تشکیل می دهد و داستانی عاشقانه پیش روی شما خواهد بود.

یاش چوپرا خیلی مشتاق همکاری دوباره با شاهرخ هست و گفته تنها شاهرخ برای نقش فیلم جدیدم مناسب هست و من دوست دارم زوج کاجول و شاهرخ را در فیلمم داشته باشم. این در حالی است که فقط کاجول رضایت خود را برای این فیلم اعلام کرده و وقتی کاترینا نیز بعنوان یکی از ستاره های فیلم انتخاب شده پس یک مثلث عشقی می خواهد در فیلم شکل بگیرد که اینبار قرعه به نام کاجول و کت افتاده است.

یاش چوپرا کارگردان چنین فیلم هایی نیز بوده از جمله دیل توپاگل هه ، سیل سیلا و ویر زرا که موضوعی شبیه به فیلم جدیدش را دارند.

 

آیشواریا رای و آرجون رامپال در هیروئین

بالاخره آیشواریا پروژه مادور باندرکار را پذیرفت و بزودی فیلمبرداری کار آغاز میشود، این در حالی است که باندرکار اعلام کرده آرجون رامپال نیز در فیلم حضور دارد و دستمزد بازیگران فیلم جدیدش جمعا به 18 کرور رسیده در صورتی که فیلم فشن وی جمعا با 15 کرور دستمزد گران ترین دستمزدها را داشته است.

این اعلام باندرکار تنها درباره دو بازیگر اصلی فیلم می باشد و هنوز بازیگران دیگری نیز به پروژه اضافه خواهند شد. وی درباره فیلم جدیدش چنین می گوید: من به این فیلم خیلی امیدوارم و منتظر درخشش در باکس آفیس می باشم. آیش و آرجون مچ ترین زوج از نظر من برای این فیلم هستند. ما بادقت کار خود را آغاز کرده ایم و ادامه خواهیم داد تا فیلم در گیشه ها موفق باشد.

مادور تصمیم داره از بازیگران جوانی چون ایمران، پراتیک یا رانبیر در کنار آیش استفاده کنه که هنوز به قطعیت نرسیده.

 

نقش متفاوت ویدیا بالان در فیلم جدید سوجوی گوش

ویدیا بالان با استعداد را همیشه در نقش های متفاوتی دیده ایم و حالا در فیلم جدید سوجوی گوش با نام کاهانی خواهیم دید، این در حالی است که وی در فیلم نقش یک زن باردار را ایفا میکند که از هند به لندن می رود بدنبال شغل مناسبی که اتفاقات زیادی برایش می افتد.

گوش درباره ی نقش ویدیا و البته زیبای وی چنین می گوید: من محو تماشای بازی او می شوم، وی بااستعداد و توانا در اجرای نقش هایش هست و من تنها وی را برای فیلمم در نظر دارم.

پس باید منتظر باشیم و ویدیا را در نقش جدید و منحصر به فردش ببینیم.

 

آسین همبازی شاهرخ خان در تو استیتز

حالا آسین بعد از قرار گرفتن در کنار دو خان بزرگ بالیوود نوبت به آن رسید تا در کنار سومین خان نیز قرار بگیرد، آسین بعد از درخشش در گجینی 2008 در کنار امیرخان به اوج رسید و با لندن دریمز 2009 و  اکنون با Ready در کنار سلمان خان و اینک برای تو استیتز ویشال باردواج در کنار شاهرخ خان انتخاب شده.

ساجد نادیاوالا تهیه کننده فیلم نیز بعد از امضای قراردادش با شاهرخ خان با اولین گزینه انتخابیش وارد مذاکره شده. داستان فیلم برگرفته از کتاب چیتان باگات می باشد. آسین که هم اکنون نیز پروژه پیشنهادی هوس فول 2 را نیز در دست دارد، بدنبال آن هست تا در این پروژه نیز وارد شود و برنامه های فیلمبرداریش را هماهنگ نماید.

البته ویشال باردواج قصد داشت از گزینه هایی که تاکنون با آنها همکاری داشته استفاده کند، در ابتدا پریانکا چوپرا و بعد ویدیا بالان گزینه های تعیین شده وی بودند ولی حالا این ستاره جنوبی برای نقش اصلی زن فیلم انتخاب شده است.

 

کاترینا یکی از بزرگترین فن های کارینا

کاترینا خیلی مایل هست که خودش را به ستارگان بزرگ بالیوود نزدیکتر کند و یکی از آنها کارینا کاپور می باشد که به همین دلیل بتازگی در مصاحبه هایش اعلام داشته: من فکر میکنم کارینا یک بازیگر بزرگ هست و حتی وقتی در آهنگی رقصی را اجرا میکند واقعا در قالب آن کاراکتر به اجرای کارش می پردازد. وی یک بازیگر واقعی است و من تحسین میکنم کار وی را خیلی زیاد.

البته این طبیعی است در بالیوود در چند روز گذشته نیز با اینکه کاترینا انتقاد شدیدی داشت به بازی سوناکشی سینها اما هم اکنون وی را تحسین میکند این موضوع ها نشان می دهد آنها سعی دارند در عین رقابت با یکدیگر صمیمی تر شوند.

 

سیف و دیپیکا در کوکتیل!!!

بعد از موفقیت لاو آج کال 2009 سیف در کنار دیپیکا حالا تیم این فیلم سعی دارد جدیدترین پروژه خود را با نام کوکتیل بسازد. سیف علی خان تهیه کننده فیلم چنین گفته است: من و دیپیکا سه فیلم برای امسال داریم و این چیزی نیست چون ما طبق برنامه عمل میکنیم و این اتفاق افتاده. بنابراین حالا ما داریم تلاش میکنیم فیلم های متفاوتی داشته باشیم و بازی های متفاوتی در هر فیلم. وقتی هست یک رقابت و سودی در آنها.

فیلم جدید آنها یک داستان عاشقانه می باشد و برای 25 می آماده فیلمبرداری میشود. سایر فیلم های امسال این زوج آراکشان پراکاش جی ها و ریس 2 عباس مستان.

 

مادوری دیکشیت جایگزین آیشواریا رای شد!!

قراره مادوری دیکشیت رو بعد از سالها در کنار سانجی دات ببینیم، مادو جایگزین آیش در بازسازی ساتی په ساتا بلاک باستر سالهای دور سینمای بالیوود شد. تهیه کنندگان فیلم دات و آشتاوی نایاک بعد از مشورتهای فراوان به این نتیجه رسیدند که سانجی دات و مادوری دیکشیت بازی و چهره های نزدیکتری به بازیگران قدیمی فیلم آمیتاب باچان و هما مالینی دارند.

کارگردان فیلم سوهام شاه نیز هم عقیده با تهیه کنندگان هست و گفته: من همیشه مشتاق بازی مادوری بجای هما مالینی در فیلمم بودم. من تردید داشتم که این طرح رو عنوان کنم و از پذیرفتن مادو شگفت زده شدم و اگر این پروژه ما شکل بگیره من امیدوارم سوپرهیت های گذشته این دو بزرگوار کال نایاک و ساجن تکرار شود.

 

کاترینا کیف در آهنگی برای دیللی بللی

امیرخان تهیه کننده فیلم دیللی بللی در حال انتخاب بازیگر زنی برای اجرای آهنگی در فیلمش می باشد و گزینه های انتخابی وی کاترینا کیف، دیپیکا پادوکون و مالایکا شروات می باشند ولی خواهرزاده اش و بازیگر نقش اصلی مرد فیلم ایمران خان مشتاق اجرای کاترینا کیف در فیلمش می باشد.

وی گفته: من میخوام کاترینا این آهنگ رو اجرا کنه. وقتی ازش درباره اصرارش سوال میشه وی جواب میده: چون من دوست دارم اجرای آهنگ جوانی(برای فیلم تیس مارخان) او را. و گفته میشه تا حدودی موافقت داییش امیرخان را نیز جلب کرده و امیرخان نیز بیشتر تمایل به کت داره.

ایمران خان و کاترینا کیف برای امسال فیلم مره برادر کی دلهن یاش راج فیلم رو نیز دارند.

 

شایعه ازدواج سوشمیتا سن!

از پنج سال قبل شایعه دوستی سوشمیتا سن و ماناو منون(کارگردان) شروع شده وتاکنون نیز ادامه داشته و البته در این اواخر روابطشون کمرنگ شده بود که دوباره با پا درمیانی سوش و بازگشت وی به زندگی ماناو زمزمه های ازدواج آنها نیز به گوش می رسد.

البته مشکل اصلی آنها بر سر پذیرفتن دختر خوانده سوشمیتا، رینا هست که ماناو سرپرستی او را قبول نمی کند و سوش از این بابت از ماناو دور شده بود ولی در این مدت ماناو نیز تغییر عقیده داده و این موضوع رو پذیرفته و اکنون با رینا رابطه ای دوستانه برقرار کرده و سوش خیلی از این بابت خوشحال هست و حتی رابطه اش با دوست قبلیش راندیپ هودا رو به هم زده، پس حالا فقط باید منتظر کارت عروسی سوشمیتا و ماناو باشیم.

 

پرفروشترین های بالیوود در 2011

تاکنون که پنج ماه از سال 2011 می گذرد و فیلم های زیادی به اکران در آمدند، تنها چند فیلم موفق به دریافت لقب هیت شدند و هنوز بلاک باستری در سال جدید نداشته ایم البته ناگفته نماند که فیلم های بزرگ دیگری نیز برای امسال در راه هست. پرفروشها تاکنون به ترتیب:

1)یاملا پاگلا دیوانا(لقب هیت)    در هندوستان بالای 54 کرور                           در آمریکا و کانادا بالای 993 هزار دلار

2)متشکرم(لقب متوسط)           در هندوستان بالای 47 کرور                            در آمریکا و کانادا بالای 462 هزار دلار

3)تانو ودز مانو(لقب هیت)       در هندوستان بالای 38 کرور                            در آمریکا و کانادا بالای 238 هزار دلار

4)پاتیالا هوس(لقب شکست خورده) در هندوستان بالای 33 کرور                        در آمریکا و کانادا بالای 650 هزار دلار

5)دام مارو دووم(لقب شکست خورده) در هندوستان بالای 31 کرور                    در آمریکا و کانادا بالای 559 هزار دلار

6)نو وان کیلد جسیکا(لقب سمی هیت) در هندوستان بالای 29 کرور                     در آمریکا و کانادا بالای 440 هزار دلار

7)دیل توهه باچاهه جی(لقب زیر متوسط) در هندوستان بالای 28 کرور

8)هانتد- 3 دی(لقب هیت) در هندوستان بالای 24 کرور                                   در آمریکا و کانادا بالای 576 هزار دلار

9)فالتو(لقب شکست خورده)  در هندوستان بالای 23 کرور

10)سات خون ماف(لقب شکست خورده)   در هندوستان بالای 19 کرور               در آمریکا و کانادا بالای 253 هزار دلار

 

غیبت رانی موکرجی در کن!!!

امسال قرار بود رانی موکرجی رو در کن ببینیم که این امر میسر نشد، رانی بدلیل بیمارشدن پدرش به کن نرفت و بلیتش رو کنسل کرد. و برای دعوت کنندگانش نیز پیغام داد که بدلیل بیمار شدن ناگهانی پدرش نمی تواند در این فستیوال برای اولین بار شرکت نماید ولی وقت بسیار هست و در سالهای آینده شرکت خواهد نمود.

از دیگر شرکت کنندگان بالیوودی کن آیشواریا رای باچان، مالایکا شروات، سونام کاپور، سیف علی خان، مینیشا لامبا و فریده پینتو بودند.

 

راجینی کانت در آی سی یو!

راجینی کانت بازیگر بزرگ سالهای گذشته سینمای هند و سینمای تامیل در بستر بیماریست و وخامت حال وی باعث شد او را در آی سی یو بستری نمایند ولی همسر وی طی مصاحبه اش اعلام داشته که حال وی رو به بهبودی می باشد و برای درمانهای تکمیلی او را به سنگاپور می فرستند.

راجینی کانت بازیگر فیلم بلاک باستر سال گذشته سینمای تامیل روبوت در کنار آیشواریا رای باچان می باشد، وی برای امسال پروژه رانا رو در کنار بازیگر و دوست قدیمیش آمیتاب باچان دارد که بازیگران بزرگ بالیوودی دیگری چون دیپیکا پادوکون، ویدیا بالان و رکا نیز در فیلم بازی دارند.

 

پنج زوج بزرگ بالیوود

1)کاجول و آجی دیوگان: آنها بعد از بازی در عشق 1997 به یکدیگر علاقه مند شدند و بعد از یکسال نامزد بودن در سال 1999 ازدواج کردند و تاکنون بعد از 12 سال زندگی پر از شادی و موفقیتی را در کنار هم داشته اند و اکنون صاحب دو فرزند با نامهای نیسا(دختر) 8 ساله و یوگ(پسر) هشت ماهه هستند.

 

2)سیف و ببو: سیف علی خان و کارینا کاپور نیز از سال 2008 نامزدی رسمی خود را اعلام کردند و قصد دارند بزودی در سال 2011 ازدواج نمایند، آنها نیز رابطشون از امکارا 2006 شکل گرفت و همه ی بالیوود دوستان منتظر ازدواج آنها می باشند.

 

3)مالایکا و آرباز: مالایکا آرورا خان و آرباز خان نیز ازدواجی رمانتیک و به یاد ماندنی داشتند، آنها در سال 1998 ازدواج کردند و در حال حاضر بعد از سیزده سال صاحب فرزند پسری بنام آرهان هستند که در سال 2003 متولد شد.

 

4)آبیشک و آیشواریا: آیشواریا رای باچان و آبیشک باچان نیز بعد از تقریبا دو سال نامزدی در سال 2007 ازدواج کردند و یکی از زوجهای جذاب بالیوودی را تشکیل دادند. رابطه آنها بعد از بانتی اور بابلی 2005 بطور رسمی اعلام شد.

 

5)آکشی کومار و تونیکل خانا: این دو نیز در سال 2001 ازدواج کردند و در سال 2003 صاحب فرزند پسری با نام آراو شدند. آنها نیز بعد از گذشت ده سال از زندگی مشترکشان شاد هستند و از موفقیتهای بی اندازه آکی لذت می برند.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی