تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

لقب بالای متوسط با فروش بالای 45 کرور برای دابل دامال

شروع بی نظیر بالیوود برای نیمه دوم سال

پرفروشترین های امسال تا پایان نیمه اول سال

سرانجام کارینا کاپور برای هیروئین انتخاب شد

کاترینا کیف در دووم 3

ویدیا بالان در"دایان"

ازدواج کارینا و سیف در روز ولنتاین

همبازی شدن آنوشکا و آجی دیوگان

کاترینا کیف در آهنگی برای فیلم بادیگارد

نقش مانداکینی به کارینا رسید

سرانجام قهرمان زن ساته پی ساتا انتخاب شد

سوناکشی و آجی در"سون آف سردار"

پریانکا در آهنگی برای فیلم "تز"

کارینا بازی در فیلم ریتیک رو رد کرد!

همبازی شدن مجدد آبیشک و جان

کاریشما کاپور در آهنگی برای فیلم هوس فول 2

همبازی شدن سری دیوی و آمیتاب باچان بعد از هجده سال

ویشال باردواج در پی ساختن کمینی 2

حضور کوتاه سلمان خان در فیلم هما مالینی

خداحافظی اودی چوپرا از بالیوود

قسمت دوم دابنگ هم ساخته میشود

آیشواریا و آبیشک دختر میخواهند!

لارا داتا باردار هست

موننا بای چله آمریکا ساخته میشود


خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در مرداد ماه

1)آراکشان                        12 آگوست 2011(21 مرداد)

به کارگردانی پراکاش جی ها با ژانری درام با بازی دیپیکا پادوکون، سیف علی خان، آمیتاب باچان، منوج باجپای، پراتیک بابار.

 

2)چاتور سینگ تو استار        19 آگوست 2011(28 مرداد)

به کارگردانی آجی چاندوک با ژانر کمدی با بازی سانجی دات، آمیشا پاتل.

 

3)نات اِ لاو استوری             19 آگوست 2011(28 مرداد)

به کارگردانی رام گوپال ورما با ژانر وحشت با بازی ماهی گیل، دیپک دوبریال، اورمیلا ماتوندکار.

 

شروع بی نظیر بالیوود برای نیمه دوم سال

فروش فوق العاده موردر 2 تریلری از موهیت سوری با بازی عمران هاشمی و جکولاین فرناندز که اولین بلاک باستر نیمه دوم سال لقب گرفت، این فیلم تونست در همان هفته اول با فروش بالای 34 کرورش لقب بلاک باستر(فوق العاده پرفروش) را از آن خود کند و حالا در هفته سوم نیز این رقم به بالای 46 کرور رسیده.

سینگام روهیت شتی نیز فروش خوبی را در هفته اول کسب کرده و با فروش بالای 48 کرور هنوز لقبی را دریافت نکرده است اما با توجه به هزینه های ساخت و تبلیغات فیلم با موفقیت و استقبال خوبی روبرو شده است.

فیلم موفق دیگر نیمه دوم سال دیللی بللی کمدیی از آبینای دیو با بازی ایمران خان می باشد که لقب سوپرهیت(فروش بسیار خوب) را کسب کرده، این فیلم نیز در همان هفته اول با فروش بالای 35 کرورش لقب سوپرهیت را دریافت کرد و تاکنون(هفته چهارم) فروشی بالای 54 کرور داشته است.

زندگی نامیلگی دوبارا زویا اختر با بازی کاترینا کیف، ریتیک روشن، آبهای دئول، فرهان اختر و کالکی کوچلین نیز در هفته اول با فروش بالای 44 کرورش توانست لقب هیت(فروش خوب) را از آن خود کند و تا هفته دوم نیز فروشش را به بالای 63 کرور رساند.

به این ترتیب بالیوود برای شروع نیمه دوم سال تنها در ماه جولای چهار فیلم موفق و پرفروش را داشته است، البته نباید از شکست خورده های آن نیز چشم پوشی کرد، بوداهوگا تره باب پوری جاگانات که با بازی آمیتاب باچان، هما مالینی و مینیشا لامبا همراه بود، اولین فیلم بزرگ و شکست خورده نیمه دوم سال لقب گرفت.

 

پرفروشترین های امسال تا پایان نیمه اول سال

برای امسال تا پایان ماه ژوئن که با پایان نیمه اول سال همراه هست سینمای هند نیز شاهد اکران فیلم های موفقی بوده است ولی هنوز فیلم های بزرگ دیگری نیز در راهند. به ترتیب شش فیلم برتر سال تا اینجای کار در باکس آفیس هند داشته ایم:

1)Ready (کمدی رمانسی با بازی سلمان خان و آسین)                    لقب بلاک باستر

2)یاملا پاگلا دیوانا(کمدیی با بازی درمندرا، سانی و بابی دئول، کولراج رانداوا) لقب هیت

3)تانو ودز مانو(کمدی رمانسی با بازی کنگانا راناوت و آر.مادوان)               لقب هیت

4)هانتد(تریلری با بازی ماهاکشای چاکرابورتی، تونیکل باجپای)                    لقب هیت

5)نو وان کیلد جسیکا(درامی با بازی رانی موکرجی و ویدیا بالان)          لقب سمی هیت

6)دابل دامال(کمدیی با بازی سانجی دات، کنگانا راناوت، مالایکا شروات)  لقب بالای متوسط

و مابقی فیلم های موفق که در رده های بعدی قرار میگیرند، فالتو، پیارکا پانچناما، متشکرم، راجینی ام ام اس و بیجا فرای 2.

 

سرانجام کارینا کاپور برای هیروئین انتخاب شد

فیلمبرداری هیروئین مادور باندرکار بعد از اعلام بارداری آیشواریا متوقف شد و مادور مجبور شد کار را تعطیل کند ولی بعد از مدتی اعلام کرد که نمی تواند منتظر آیش شود و فیلمش را میخواهد امسال به پایان برساند. وی برای این منظور سایر گزینه های مرتبط با فیلمش را مورد بررسی قرار داد که از بین آنها کارینا را انتخاب کرده چون ببو(اسم مستعار کارینا) نزدیکترین چهره بعد از آیش به نقش مورد نظر می باشد.

اما باید دید که آیا کارینا با وجود مشغله بالای پروژه هایش و وقت کمش برای امسال این فیلم را قبول میکند؟

وی برای امسال بادیگارد و را.وان را برای اکران دارد و همچنین اگنت وینود که فیلمبرداریش ادامه دارد، شورت ترم شادی در کنار ایمران خان و پروژه بزرگ ریما کاگتی در کنار امیرخان و رانی موکرجی که برای ژانویه 2012 آماده اکران میشود.

 

کاترینا کیف در دووم 3

یاش راج فیلم دووم 3 را برای 2012 آماده اکران میکند ولی هنوز فیلمبرداری آن شروع نشده، تنها بازیگر نقش اول مرد فیلم امیرخان تعیین شده و هنوز سایر بازیگران آن مشخص نیستند. ولی تازگیها آدیتیا چوپرا تهیه کننده فیلم اعلام کرده قصد همکاری با کاترینا کیف را دارد، وی نقش مقابل امیرخان را بازی خواهد کرد نقش هایی که در قسمت اول دووم ایشا دئول و در قسمت دوم آن آیشواریا رای بازی کردند.

کاترینا برای سال آینده دو فیلم دیگر نیز با این کمپانی دارد، اِک تا تایگر اکشن رمانسی در کنار سلمان خان و رمانسی بی نام در کنار شاهرخ خان که باید دید آیا این پروژه را نیز قبول میکند.

 

ویدیا بالان در"دایان"

سرانجام نقش رانی موکرجی به ویدیا بالان رسید، نقشی که ویشال باردواج مشتاق بازی رانی بود ولی از سوی رانی رد شد و حالا ویدیا آن را پذیرفته است. بازیگر مرد فیلم نیز عمران هاشمی می باشد و هنوز دو گزینه دیگر بازیگران زن فیلم نامعلوم می باشد.

این فیلم همکاری هست بین اِکتا کاپور و ویشال باردواج، ویدیا در فیلم نقش یک جادوگر را ایفا میکند، رانی این نقش را بخاطر منفی بودنش و همچنین مطرح نبودن چهره مرد نقش اول آن رد کرد. بعد از رد شدن نقش توسط رانی ویشال ویدیا قهرمان فیلم ایشقیا را مناسب این فیلم دانست و از وی دعوت به همکاری کرد که مورد پذیرش ویدیا قرار گرفت. وی برای امسال درتی پیکچر و کاهانی را آماده اکران دارد.

 

ازدواج کارینا و سیف در روز ولنتاین

پس از کش و قوس های فراوان بالاخره تاریخ ازدواج سیف و کارینا اعلام شد، قرار هست مراسم ازدواج آنها در روز ولنتاین 2012 برگزار شود. با آنکه اینروزها شایعات جدایی آنها بالا گرفته بود اما اکنون آنها اعلام کردند که بعد از اکران اگنت وینود ازدواج آنها نیز برگزار خواهد شد، با آرزوی بهترین ها برای آنها.

 

همبازی شدن آنوشکا و آجی دیوگان

آنوشکا شرما پروژه اساسی دیگری را قاپید. وی همبازی بازیگر بزرگی چون آجی دیوگان در پروژه آینده ویشال باردواج شد، آنوشکا بعد از بازی های موفقش در ربنه بنادی جودی و بند باجا بارات مورد توجه ویشال قرار گرفت. وقتی از آنوشکا درباره همکاریش با ویشال سوال شد وی اقرار کرد که همیشه آرزوی همکاری در پروژه ای با کارگردان امکارا را داشته است.

این فیلم قرار هست از ژانویه سال آینده کلید بخورد و آماده فیلمبرداری شود، ضمنا این فیلم اولین همکاری آجی و آنوشکا می باشد. باید دید این زوج در کنار هم چگونه ظاهر خواهند شد.

 

کاترینا کیف در آهنگی برای فیلم بادیگارد

بعد از موفقیت آیتم گرل کاترینا کیف در شیلا کی جوانی تیس مارخان، سلمان خان مشتاق این شد تا در بادیگارد نیز یک آیتم گرل با اجرای کاترینا داشته باشند. این یک آیتم پیش پاافتاده نخواهد بود بلکه یکی از آهنگهای اصلی فیلم می باشد.

 

نقش مانداکینی به کارینا رسید

نقش مانداکینی نیاز به یک بازیگر زن با استایل خوب و رقص بی نظیر دارد، که چه کسی از کارینا کاپور بهتر. وی برای نقش مانداکینی در وانس آپن اِ تایم این مومبای 2 انتخاب شده، قبل از وی سوناکشی سینهای تازه کار انتخاب شده بود که زیاد برای نقش مناسب نبوده بنابراین تهیه کنندگان و همچنین کارگردان فیلم میلان لودریا بدنبال چهره مناسب تری بودند که کارینا انتخاب شد.

در این فیلم آکشی کومار نقش یک گنگستر خطرناک با نام داوود ابراهیم را بازی میکند و کارینا کاپور نیز نقش مقابل وی مانداکینی را بر عهده خواهد داشت. گفته میشه داستان عاشقانه داوود و مانداکینی همانند فیلم دهه های گذشته سینمای هند رام تری گنگا میلی هست. فیلمبرداری این فیلم نیز از ژانویه سال آینده آغاز میشود.


سرانجام قهرمان زن ساته پی ساتا انتخاب شد

بعد از انتخاب های فراوان برای نقش اول زن بازسازی فیلم ساته پی ساتا سرانجام کاریشما کاپور برای این نقش انتخاب شد، وی که قبل از این پروژه دنجروس عشق ویکرام بات را قبول کرده بود حالا نیز برای این نقش برگزیده شده، کارگردان فیلم شوهام شاه و تهیه کننده فیلم سانجی دات نیز کاریشما را برای این نقش تایید کردند.

قبل از کاریشما آیشواریا رای و ویدیا بالان گزینه های این نقش بودند که هر کدام این نقش را رد کردند ولی به گفته سانجی دات ما بدنبال بازیگری بودیم که بتواند کاملا در قالب یک دختر هندی این نقش را به نمایش بگذارد. قهرمان گذشته این فیلم هما مالینی بوده است.

 

سوناکشی و آجی در"سون آف سردار"

سوناکشی سینها نیز همبازی آجی دیوگان برای فیلم سون آف سردار شد، این فیلم که بازسازی یک اثر تلوگویی با نام ماریادا رامانا می باشد در حقیقت یک تئاتر پنجابی است. سوناکشی اولین انتخاب برای این فیلم نبود بلکه کارینا کاپور از ابتدا برای این نقش تعیین شده بود اما بدلیل همزمانی پروژه های کارینا و نداشتن وقت کافی آنرا رد کرد. کارگردان فیلم همان کارگردان آتیتی توم خواب هوگی، اشوینی دیر هست.

این فیلم نیز همانند فیلم سینگام تازه اکران شده آجی پر است از صحنه های اکشن و البته عاشقانه بین سوناکشی و آجی که باید دید می تواند موفقیت سینگام را هم کسب کند.

 

پریانکا در آهنگی برای فیلم "تز"

انتخاب پریانکا چوپرا در آهنگی برای فیلم تز پریا دارشان، این اولین آیتم نامبر پریانکا می باشد که باید همچون کاترینا در شیلا کی جوانی و مالایکا در موننی ظاهر شود. ستاره های فیلم نیز آجی دیوگان و کنگانا راناوت می باشند. باید دید آیا پریانکا نیز می تواند آیتم نامبر موفقی چون شیلا یا موننی داشته باشد.

 

کارینا بازی در فیلم ریتیک رو رد کرد!

کارینا کاپور و ریتیک روشن با بازی بیاد ماندیشون در یادین سوباش گای زوج آتشین بالیوود لقب گرفتند و بعد از آن در فیلم های کبی خوشی کبی غم کاران جوهر، موجسه دوستی کروگی کونال کوهلی و مین پرم کی دیوانی هون راجشری همبازی شدند. اما حالا بعد از مدتها قرار بود در اثر دیگری در کنار هم قرار بگیرند که از طرف کارینا رد شد.

قرار بود در اگنی پت کاران جوهر حضور افتخاری کارینا کاپور را داشته باشند که این امر میسر نشد. حالا مشخص نیست بخاطر چه موضوعی این نقش از طرف کارینا رد شده، حضور پریانکا در این فیلم یا همبازی نشدن چند ساله کارینا با ریتیک؟

 

همبازی شدن مجدد آبیشک و جان

بعد از موفقیت زوج آبیشک و جان در دوستانا قرار شد دوستانا 2 نیز ساخته شود و همین زوج بازیگران اصلی داستان باشند و حالا کنته 2 نیز به این زوج پیشنهاد شده که از سوی آبی و جان مورد استقبال قرار گرفته، قبل از این قرار بود زوج آرجون رامپال و بابی دئول این نقشها را به عهده بگیرند.

 

کاریشما کاپور در آهنگی برای فیلم هوس فول 2

کاریشما تنها یک بازیگر خوب نیست بلکه یک رقصنده فوق العاده هم هست، ساجد خان برای هوس فول 2 خود یک آیتم گرل دارد که میخواهد کاریشما کاپور آنرا اجرا کند. وی در گذشته نیز آهنگهای زیادی را با اجرای بی نظیرش اجرا کرده و موفقیتهای زیادی در این زمینه کسب نموده.

اولین انتخاب برای اجرای این آهنگ رانی موکرجی بوده که این آهنگ را رد کرده و حالا کاریشما بازیگر زن موفق راجا هندوستانی بعد از پنج سال بر روی پرده نقره ای غوغا خواهد کرد. وی برای امسال فیلم های تریلر دنجروس عشق ویکرام بات و پروژه ساته پی ساتا شوهام شاه را نیز دارد.

پس منتظر بود و دید آیا کاریشما با این فیلم ها و رقص زیباش می تواند به روزهای اوجش باز گردد.

 

همبازی شدن سری دیوی و آمیتاب باچان بعد از هجده سال

زوج سری دیوی و آمیتاب باچان بعد از هجده سال بر روی پرده سینماهای هند ایفای نقش میکنند. فیلم گوری شینده با نام "انگلیش ونگلیش" هست که این زوج در آن بازی خواهند کرد، سری دیوی در نقش یک زن خانه دار می باشد که به سفارش همسرش مشغول یادگیری زبان انگلیسی میشود.

کارگردان فیلم امیدوار هست این فیلم موفقیتی همچون بلاک باستر خداگواه با بازی این زوج را کسب نماید.

 

ویشال باردواج در پی ساختن کمینی 2

ویشال باردواج مشتاق هست تا قسمت دوم کمینی رو با بازی همان بازیگران قسمت اول یعنی شاهد کاپور و پریانکا چوپرا بسازد، در حال حاضر شاهد و پریانکا مشغول بازی در رمانس کونال کوهلی بانام تری مری کاهانی هستند که شاهد اعلام کرده میخواهد تمام وقتش را برای این پروژه بگذارد و حاضر نیست در پروژه دیگری بازی داشته باشد.

اما ویشال تنها این زوج را برای قسمت دوم نیز در نظر دارد و حتی گفته منتظر می ماند تا پروژه کوهلی به سرانجام رسد. از طرفی هم شایعاتی هست مبنی بر اینکه شاهد نمی خواهد با پریانکا همبازی شود به همین دلیل این پروژه را رد کرده.

 

حضور کوتاه سلمان خان در فیلم هما مالینی

پیشنهاد حضور کوتاه هما مالینی به سلمان خان در فیلم جدیدش با نام تل می اُ خدا، که مورد توجه سلمان قرار گرفته و هما گفته که برای این نقش کوتاه سلمان را در نظر دارد و امیدوارم وی بپذیرد.

داستان این فیلم که نقش اصلی زن آن را ایشا دئول برعهده دارد درباره دختری است جستجوگر که برای شناخت و وجود خدا تحقیق میکند. دیگر ستاره های فیلم درمندرا، وینود خانا، ریشی کاپور که برای 30 سپتامبر امسال ریلیز شده.

 

خداحافظی اودی چوپرا از بالیوود

اودی چوپرا پسر تهیه کننده بزرگ بالیوود یاش چوپرا سرانجام تصمیم خود را گرفت و میخواهد با بالیوود خداحافظی کند وی که با محبتین 2000 یاش راج فیلم وارد سینمای هند شد و با نیل اند نیکی و پیار ایمپاسبل شناخته شد و با دووم 1 و 2 مطرح شد حالا میخواهد این وادی را ترک کند.

وی اظهار داشته که این من نیستم که بازیگری را رها میکنم بازیگریست که من را رها کرد و آن چیزی که میخواستم را بدست نیاوردم.

 

قسمت دوم دابنگ هم ساخته میشود

دابنگ پرفروشترین فیلم سال 2010 قسمت دومش نیز ساخته خواهد شد این مطلب را تهیه کننده فیلم آربازخان اعلام داشته و گفته فیلمبرداری آن از ژانویه 2012 آغاز میشود.

آربازخان گفته این فیلم با بازی سلمان خان استارت میخورد ولی هنوز کارگردان فیلم تعیین نشده و ما بدنبال بهترین گزینه برای فیلممان هستیم. سایر بازیگران نیز به همان شکل بازی دارند سوناکشی سینها، سونو سود و آربازخان. این فیلم برای ماههای پایانی سال 2012 آماده اکران خواهد شد.

 

آیشواریا و آبیشک دختر میخواهند!

آیش و آبی خیلی دوست دارند که بچه اولشان دختر باشد این موضوع به این خاطر برای آنها اهمیت دارد که چون جایا باچان و آمیتاب باچان نیز بچه اولشان دختر بوده، آنها نیز دوست دارند دو فرزند همانند پدر و مادر آبی داشته باشند که اولی دختر و بعدی پسر باشد.شویتا باچان خواهر آبیشک از وی بزرگتر می باشد و آمیت جی بزرگ فقط دو فرزند دارد.

 

لارا داتا باردار هست

لارا داتا و ماهیش بوپتای که در 21 فوریه 2011 ازدواج کردند صاحب فرزند شدند و از این موضوع بی اندازه خوشحال می باشند. خود لارا داتا در یک کنفرانس خبری اعلام کرده ه باردار هست و خیلی نگران و دستپاچه و در کنار آن بی اندازه خوشحال. طبق طالع بینی هم که انجام دادند فرزندشان پسر می باشد.

 

موننا بای چله آمریکا ساخته میشود

بعد از موفقیتهای سریالی موننا بای، راج کومار هیرانی باز قصد دارد موننا بای را بر روی صحنه بازگرداند. سانجی دات در نقش موننا بای در کنار ارشد وارسی زوج خوبی را برای این فیلم ها تشکیل داده اند. قرار هست قسمت سوم این فیلم با نام موننا بای چله آمریکا ساخته شود و راجو هیرانی میخواهد زوج دو قسمت قبلی را در این قسمت نیز داشته باشد.

راجو هیرانی اعلام داشته در مراحل پایانی نوشتن فیلمنامه می باشد و دوست دارد هرچه زودتر فیلمبرداری کار را آغاز کند که به احتمال فراوان سال آینده فیلم کلید خواهد خورد. قسمت اول فیلم با نام موننا بای ام بی بی اس در سال 2003 اکران شد و قسمت دوم آن با نام لگی رهو موننا بای در سال 2006 اکران شد که با استقبال بی نظیری از سوی تماشاگران هندی روبرو شد.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی