تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

شکست دام مارو دووم با فروش بالای 22 کرور در هفته اول از گیشه ها

لقب زیرمتوسط برای متشکرم با فروش بالای 43 کرور

شکست سنگین گیم از گیشه ها با فروش بالای 7 کرور

بازی پریتی زینتا در جی رامجی

درخواست بازی کاران جوهر از سلمان خان!!!

ویوک اوبروی در کریش 2

همکاری دیگر زوج بالیوودی آیش و آبی

دوستی تازه دیپیکا و جان!!!

همبازی شدن آنوشکا و رانبیر

آبیشک و تتوی نام آیشواریا

ازدواج کالکی کوچلین با دوست پسرش آنوراگ کاشیاپ

آیشواریا به تنهایی در جشنواره کن امسال

پنج جدایی بزرگ بالیوود


خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در اردیبهشت ماه

1)دام مارو دووم                      22 آوریل 2011(2 اردیبهشت)

به کارگردانی روهان سیپی با ژانری تریلر با بازی بیپاشا باسو، آبیشک باچان، پراتیک بابار.

 

2)زوکومون                          22 آوریل 2011(2 اردیبهشت)

به کارگردانی ساتیاجیت باتکال ژانر کودکانه با بازی دارشیل صفری، آنوپام کر.

 

3)من هستم                           29 آوریل 2011(9 اردیبهشت)

به کارگردانی اونیر و تهیه کنندگی سانجی سوری با ژانری درام با بازی جوهی چاولا، مانیشا کویرالا، ناندیتا داس، آرجون ماتور، شرناز پاتل، آنوراگ کاشیاپ.

 

4)چلو دیللی                          29 آوریل 2011(9 اردیبهشت)

به کارگردانی شاشانت شاه با ژانری کمدی رمانس با بازی لارا داتا، وینی پاتک.

 

5)نئوتی @ 40                     29 آوریل 2011(9 اردیبهشت)

به کارگردانی جگموهان موندرا با ژانر کمدی با بازی گوویندا، آنوپام کر، شکتی کاپور.

 

6)لاو یو مستر کالاکار              13 می 2011(23 اردیبهشت)

به کارگردانی اس ماناسوی با ژانری کمدی رمانس با بازی آمریتا رائو، توشار کاپور.


بازی پریتی زینتا در جی رامجی

پریتی بزودی نقش یک گنگستر را بازی خواهد کرد، در فیلم تیجمانشو دولیا با نام جی رامجی. دولیا(کارگردان فیلم) درباره نقش پریتی چنین می گوید: پریتی نقشش را پسندیده ومشتاق همکاری در این فیلم می باشد.این فیلم که مضمونی گنگستری دارد بازگو کننده داستان زندگی زنی(پریتی زینتا) گنگستر می باشد.

در فیلم علاوه بر پریتی، آرجون رامپال، عرفان خان و راندیپ هودا نیز بازی دارند.فیلمبرداری کار از جولای آغاز میشه و تا دسامبر یا ژانویه آماده اکران میشود.


درخواست بازی کاران جوهر از سلمان خان!!!

کارگردان نامدار بالیوود کاران جوهر سلمان خان را برای فیلم جدیدش دعوت به همکاری کرد.کارگردان فیلم نیز رنسیل دسیلوا بازی سلمان خان را در فیلمش می پسندد.قبل از این قرار بود شاهرخ خان این نقش را ایفا نماید ولی بعد از کدورتی که بین وی و کاران پیش آمد کاران حاضر به همکاری با او نیست.

سلمان خان نیز در گذشته تنها یکبار سابقه همکاری با کاران جوهر را داشته که به سال 1998 و فیلم کوچ کوچ هتاهه بازمی گردد، در حالی که سلمان در فیلم نقشی افتخاری و کوتاه را بر عهده داشت اما همین باعث دریافت جایزه فیلم فیر بعنوان بهترین نقش مکمل مرد سال شد.اما مدتی بعد دوستی آنها نیز کمرنگ شد تا اینکه کاران و رنسیل تصمیم گرفتند در اکشنی که قصد همکاری دارند از بازی سلمان استفاده نمایند.

حالا باید دید آیا سلمان حاضر به همکاری با کاران می شود؟


ویوک اوبروی در کریش 2

نقشی که تا قبل از این به شاهرخ خان و بعد آجی دیوگان رسیده بود حالا نصیب ویوک اوبروی شد! سرانجام نقش منفی فیلم کریش 2 به ویوک رسید این در حالی ست که گزینه های قبل از ویوک هم بدلیل مشغله یا همزمان شدن فیلمهایشان این نقش را رد کردند.

نقش قهرمان فیلم را ریتیک روشن بر عهده دارد و قسمت اول کریش در سال 2006 اکران شد که با استقبال خوبی روبرو شد.


همکاری دیگر زوج بالیوودی آیش و آبی

بزودی خواهیم دید زوج رویایی بالیوود را در کمدی رمانسی از راج کومار سانتوشی، تا قبل از این زوج آیش و آبی را در هیچ کار کمدی در کنار یکدیگر ندیده بودیم ولی حالا...

لیدیز اند جنتلمن عنوان این فیلم می باشد و قراره سال 2012 اکران شود.فیلم های گذشته آنها مضمونهایی درام تریلر و اکشن داشته راوان 2010، سرکار راج 2008، گورو 2007، دووم 2 2006 و امرائو جان 2006 که اغلب این فیلم ها متحمل شکست سنگینی شده است، حالا آنها را خواهیم دید در نقشهایی کمدی که امیدواریم اینبار در گیشه ها موفق باشند.


دوستی تازه دیپیکا و جان!!!

یک استان عاشقانه تازه بوجود آمده بین دیپیکا و جان، هر دوی آنها در حال حاضر مشغول بازی در فیلم دسی بویز روهیت داوان در لندن می باشند.

از خبرها پیداست آنها صمیمیت زیادی با یکدیگر پیدا کرده اند تا جایی که اغلب اوقات آنها به تنهایی در بیرون از لوکیشن ها دیده شده اند و این خبر حاکی از آن است که روابط بین دیپی و سیدارت مالیا(دوست پسرش) و همچنین جان و بیپاشا(دوست دخترش) کمرنگ شده و آنها بدنبال عشق تازه ای هستند.


همبازی شدن آنوشکا و رانبیر

آنوشکا شرما بازیگر زن موفق بند باجا بارات و رانبیر کاپور بازیگر مرد موفق ویک آپ سید قرار هست در پروژه آینده آیان موکرجی همبازی شوند. قبل از آنوشکا قرار بود بازیگرانی چون دیپیکا پادوکون، کاترینا کیف این نقش را ایفا کنند که به وی رسید.

تهیه کننده فیلم کاران جوهر نیز گفته این فیلمنامه توسط آیان نوشته شده و خود او می تواند هر بازیگری را که دوست دارد در کاراکترها قرار دهد.حالا باید دید زوج تازه شکل گرفته در اولین همکاریشون چیکار می کنند؟


آبیشک و تتوی نام آیشواریا

اینروزها که تتو در بین بالیوودیها مد شده حالا نوبت به آبیشک باچان رسیده تا اسم آیشواریا رو روی بدنش خالکوبی کنه، وی در تصمیمش تردید داره و نمی دونه این کارو انجام بده یا نه. وی هم می خواهد مثل سایر دوستان بالیوودیش که نام همسرانشون رو روی بدنشون تتو کردند او هم این کار رو انجام بده.

او در افتتاحیه فیلم اخیرش دام مارو دووم هم عنوان کرده که بزودی قصد داره نام تنها عشق زندگیش یعنی همسرش آیشواریا رو روی بدنش تتو کنه.

حالا باید دید آیشواریا هم نامش مثل کارینا و سوزان تتو خواهد شد؟


ازدواج کالکی کوچلین با دوست پسرش آنوراگ کاشیاپ

بازیگر زن بالیوود کالکی کوچلین که با اولین حضورش در بالیوود جایزه بهترین بازیگر زن تازه وارد سال رو از آن خودش کرد با دوست پسرش آنوراگ کاشیاپ(کارگردان) ازدواج کرد. جشن عروسی آنها در اوتی برگزار شد و تمامی دوستان دعوت شده از دوستان نزدیک و صمیمی آنها بودند.آنها قصد دارند جشن بزرگی هم در بمبئی برای دوستان بالیوودیشون ترتیب دهند.


آیشواریا به تنهایی در جشنواره کن امسال

تاکنون ده سال متوالی است که آیشواریا رای باچان از دعوت شدگان جشنواره بزرگ کن محسوب میشود و این در حالی که وی بعد از ازدواجش همیشه بهمراه همسرش آبیشک باچان در این مراسم شرکت میکرد ولی امسال بدلیل مشغله شغلی همسرش که همان حضور در سر صحنه فیلمبرداریست نمی تواند وی را همراهی نماید، بنابراین خود آیش به تنهایی در این مراسم شرکت خواهد کرد.

در سال گذشته نیز آنها با خود فیلم راوان را در جشنواره داشتند اما امسال آبی حتی حضور هم ندارد و در روسیه می باشد. وی در اولین حضورش در کن برای فیلم دیوداس بهمراه همبازیش شاهرخ خان در مراسم شرکت کرد.


پنج جدایی بزرگ بالیوود

1)آبیشک باچان و کاریشما کاپور: وقتی که دختر آمیتاب باچان شویتا باچان با نوه ی دختری راج کاپور نیکیل ناندا ازدواج کرد دوستی و صمیمت عمیقی بین خانواده ی کاپورها و باچان ها شکل گرفت. به این ترتیب کاریشما کاپور دختر بابیتا و راندیر کاپور در شصتمین سالروز تولد آمیتاب باچان با پسر وی آبیشک باچان نامزد شد.بعد از مدت دو سال مادر کاریشما بابیتا اختلافات پنهانی آنها را علنی کرد و اعلام کرد که آبیشک روابط پنهانی با آیشواریا دارد و به همین دلیل رابطه کاریشما را با او قطع کرد و به سرعت ازدواج دخترش را با سانجی کاپور به راه انداخت.


2)سلمان خان و آیشواریا رای: رابطه بین سلمان خان و آیشواریا رای زمانی شکل گرفت که آنها با هم در فیلم هم دیل دچوکه صنم سانجی لیلا بانسالی همبازی شدند. نامزدی دو سال آنها نیز زیاد بطول نینجامید و در حالی که همه منتظر ازدواج این زوج رویایی بالیوود بودند ناگهان سلمان رابطه اش را بدون بیان دلیلش با آیشواریا به هم زد و در همه جا عنوان کرد بخاطر دلایل شخصی از وی جدا شده.


3)شاهد کاپور و کارینا کاپور: خواهر جوانتر کاریشما، ببو(اسم مستعار کارینا) نیز با بازیگر جوان بالیوود شاهد رابطه برقرار کرد دوستی آنها نیز سه سال دوام داشت و در طی این مدت آنها آثار زیادی را با یکدیگر بازی کردند که سرانجام همه آنها به ازدواج ختم میشد، فیدا 2004، چینا تئون 2006، چوپ چوپکه 2006، جب وی مت 2007. جدایی این زوج هم بدست کارینا انجام گرفت و وی هم بدون آوردن دلیلی از شاهد جدا شد و با سیف علی خان دوست شد.


4)سیف علی خان و آمریتا سینگ: سیف علی خان بعد از چند سال زندگی زناشویی از همسر بازیگرش آمریتا سینگ جدا شد، تصمیم جدایی آنها هم با آمریتا بود ولی هیچگاه دلیل جدایشان در جایی بیان نشد.


5)امیرخان و رینا داتا: زندگی زناشویی امیرخان نیز بعد از شانزده سال از هم پاشید و رینا داتا به دلیل ازدواج مخفیانه شوهرش با زنی نویسنده در پاریس با نام ماریتل بلیس و تولد فرزندی از وی تقاضای طلاق کرد و این زوج نیز جدا شدند.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی