تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

آراکشان در هفته دوم با فروش بالای 37 کرور لقب شکست خورده گرفت

سینگام با فروش بالای 95 کرور تا هفته پنجم لقب سوپرهیت را از آن خود کرد

چاتور سینگ تو استار و نات اِ لاواستوری هر کدام به ترتیب با فرش بالای 2 و 3 کرور از گیشه ها شکست خوردند

شامی کاپور برادر راج کاپور بزرگ درگذشت

رقابت بزرگان بالیوود برای تصاحب موفقیت

امیرخان و دیپیکا پادوکون در دووم 3

انتخاب سوناکشی سینها بعنوان نقش مقابل شاهرخ خان

امیرخان با شاهرخ خان به توافق نرسید!!!

همبازی شدن بیپاشا و شاهد

کارینا بر سردوراهی انتخاب پروژه اش!

بیپاشا باسو ستاره زن راز 3

اصرار جان آبراهام برای بازی در کنار ویدیا بالان

شاهد کاپور: پریانکا از کارینا هات تر هست!

جدیدترین فیلم شیلپا شتی در فستیوال فیلم بوستون

پروژ ه های سلمان خان برای سال آینده

آنوشکا و دوست پسر جدیدش

آمیتاب باچان و ریشی کاپور در کنارهم بعد از 28 سال

گرم شدن دوستی بیپاشا و سلمان

کارینا: کاترینا دوست من هست

شایعه ازدواج فریده پینتو و دیو پاتل 

سلینا جت لی باردار هست!!!

کمدی های بزرگ سال 2012


خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در شهریورماه

1)شبری                                   26 آگوست 2011(4 شهریور)

به کارگردانی و نویسندگی لالیت ماراتی و تهیه کنندگی رام گوپال ورما با بازی ایشا کوپیکار، پرادیپ رادوا، ذاکر حسین، راج آرجون.

 

2)بادیگارد                                31 آگوست 2011(9 شهریور)

به کارگردانی سیدیکیو با ژانر اکشن رمانس با بازی سلمان خان، کارینا کاپور.

 

3)دت گرل این یلو بوتز               2 سپتامبر 2011(11 شهریور)

به کارگردانی آنوراگ کاشیاپ با بازی کالکی کوچلین، نصیرالدین شاه.

 

4)مره برادرکی دلهن                  9 سپتامبر 2011(18 شهریور)

به کارگردانی علی عباس ظفر و تهیه کنندگی یاش راج فیلم با ژانر کمدی رمانس با بازی ایمران خان، کاترینا کیف، علی ظفر.

 

5)موسم                                16 سپتامبر 2011(25 شهریور)

به کارگردانی پانکاج کاپور با ژانر رمانس با بازی شاهد کاپور، سونام کاپور، آنوپام کر.

 

شامی کاپور برادر راج کاپور بزرگ درگذشت

شمشیر راج کاپور با نام هنری شامی کاپور یکی از بازیگران بزرگ دهه های پنجاه و شصت سینمای هند بعد از مدتها تحمل درد کلیوی شدید در 14 آگوست در سن 79 سالگی در بیمارستان بریچ سندی شهر مومبای درگذشت. اکثر بازیگران و دست اندرکاران بالیوودی در مراسم تشییع جنازه وی حضور داشتند، از جمله آمیتاب باچان، امیرخان، شاهرخ خان، کاجول، رانی موکرجی، پریانکا چوپرا، رانبیر کاپور، کاریشما کاپور، کیرن رائو ، ریشی کاپور و...

وی کارش را با بازی در جیون جیوتی 1953 آغاز کرده و فیلم های زیادی را در کارنامه هنری خود دارد از جمله جنگلی، دیل ترا دیوانا، چینا تئون، کشمیر کی کالی، انداز، پرفسور، ویداتا و... . وی دو جایزه از جشنواره فیلم فیر دریافت کرده یکی بعنوان بهترین بازیگر مرد سال برای فیلم براهماچاری و یکی بعنوان بهترین بازیگر نقش دوم مرد سال برای فیلم ویداتا. آخرین فیلمی که وی در آن حضور داشته راک استار امتیازعلی بوده که هنوز اکران نشده.    

 

رقابت بزرگان بالیوود برای تصاحب موفقیت

اینروزها رقابت برای تصاحب عنوان موفقترین بازیگر مرد و زن بالیوود خیلی جدی دنبال میشود، مخصوصا با نزدیک شدن به اکران فیلم های دو خان بزرگ بالیوود که به جذابیت این موضوع دو چندان اضافه میشود. سال گذشته در رده اول این عنوان ها سلمان خان و کاترینا کیف قرار داشتند اما امسال هنوز برای تعیین این عنوان خیلی زود هست، چون خیلی از فیلم های بزرگ سال در حال اکران و یا منتظر اکران طی این چهارماه باقی مانده از سال هستند با این وجود تا اینجای راه به موفق ها و همچنین ناموفق های امسال تا این زمان یعنی 31 آگوست 2011 اشاره میکنیم.

موفقترین بازیگران زن امسال تاکنون

1)آسین با فیلم ردی(بلاک باستر)

2)جکولاین فرناندز با فیلم موردر2(بلاک باستر)

3)کنگانا راناوت با فیلم های تانو ودز مانو(هیت)، دابل دامال(سمی هیت)  

4)کاجال آگاروال با فیلم سینگام(سوپرهیت)

5)کاترینا کیف با فیلم زندگی نامیلگی دوبارا(هیت)

 

موفقترین بازیگران مرد امسال تاکنون

1)سلمان خان با فیلم ردی(بلاک باستر)

2)ایمران خان با فیلم دیللی بللی(سوپرهیت)

3)آجی دیوگان با فیلم های سینگام(سوپرهیت)، دیل توهه باچاهه جی(زیرمتوسط)

4)عمران هاشمی با فیلم موردر2(بلاک باستر)

5)ریتیک روشن با فیلم زندگی نامیلگی دوبارا(هیت)

 

ناموفقترین بازیگران زن امسال تاکنون

1)دیپیکا پادوکون با فیلم آراکشان

2)بیپاشا باسو با فیلم دام مارو دووم

3)سارا جین دیاز با فیلم گیم

4)پریانکا چوپرا با فیلم سات خون ماف

5)آنوشکا شرما با فیلم پاتیالا هوس

 

ناموفقترین بازیگران مرد امسال تاکنون

1)آبیشک باچان با فیلم های گیم و دام مارو دووم

2)آمیتاب باچان با فیلم های بوداهوگا ترا باب و آراکشان

3)سانجی دات با فیلم چاتورسینگ تواستار

4)سیف علی خان با فیلم آراکشان

5)آکشی کومار با فیلم پاتیالا هوس

 

امیرخان و دیپیکا پادوکون در دووم 3

یاش راج فیلم میخواهد دووم 3 را برای سال آینده در سینماها داشته باشد اما هنوز به غیر از امیرخان سایر بازیگران فیلم قطعی نشده اند مخصوصا ستاره زن فیلم که از ابتدا گزینه هایی چون پریانکا چوپرا و کاترینا کیف در نظر گرفته شده بودند که کنار گذاشته شده اند و حالا جدیدترین گزینه انتخابی یاش راج فیلم دیپیکا پادوکون می باشد که قرار هست نقش مقابل امیرخان را در فیلم بازی کند.

باید دید که آیا دیپیکا انتخاب قطعی خواهد شد یا او هم همانند دو گزینه قبلی خط میخورد؟

 

انتخاب سوناکشی سینها بعنوان نقش مقابل شاهرخ خان

ستاره خوش درخشیده دابنگ برای امسال 6 فیلم دارد، جوکر و روئدی راتور در کنار آکشی کومار، سون آف سردار در کنار آجی دیوگان، ریس 2 در کنار سیف علی خان، دابنگ 2 و کیک در کنار سلمان خان و تنها نقش مقابل شاهرخ خان را در کارنامه تازه شکل گرفته اش کم داشت که آن هم با انتخاب آبیناو کاشیاپ برای پروژه آینده اش که داستانی عاشقانه را در استرالیا به تصویر میکشد تکمیل خواهد شد.

سوناکشی سینهای 24 ساله در آخرین مصاحبه اش گفته هنوز فیلمم در کنار شاهرخ خان قطعی نشده اما من مشتاق بازی در کنار وی هستم، همچنین بازی در کنار رانویر سینگ را نیز دوست دارم.

 

امیرخان با شاهرخ خان به توافق نرسید!!!

دوستی امیرخان و شاهرخ خان اینروزها خیلی کمرنگتر از قبل شده و یا شاید هم از بین رفته چون بتازگی امیرخان قرار بود برنامه ای را با مشارکت کمپانی شاهرخ خان بسازه که در این مورد به توافق نرسیدند، البته امیرخان با اظهار این موضوع که قصد داره با کمپانی یوتی وی همکاری داشته باشه باعث شد که همکاری وی با شاهرخ بهم بخوره و یو تی وی جایگزین کمپانی شاهرخ خان بشه، این شایعه زمانی تنورش داغ تر شد که مشخص شد شاهرخ خان هیچ اطلاعی از کنار گذاشته شدنش نداره!

 

همبازی شدن بیپاشا و شاهد

همبازی شدن شاهد و بیپس(اسم مستعار بیپاشا) زمانی فاش شد که آنها شامی را در کنار کارگردان نامی بالیوود سیدارت آناند میل کردند و درباره فیلم جدیدشان به صحبت نشستند. بیپس در فیلم بچنائه هسینا 2008 نیز با این کارگردان همکاری داشته اما شاهد اولین همکاریش رو میخواهد با این کارگردان تجربه کند.

منبع خبر اعلام داشته که آنها مدتها درباره فیلمشان گفتگو کردند و زمان خوبی را در کنار هم سپری کردند، در این میان هم شاهد و هم بیپس مشتاق همکاری با یکدیگر در یک رمانس فوق العاده بودند. گفته میشه که این فیلم با نام در نظر گرفته شده"شب و روز" بود که قرار بوده پریانکا و شاهد نقش مقابل هم در فیلم باشند که این امر عملی نشده و حالا بیپس برای این نقش در نظر گرفته شده است.

 

کارینا بر سردوراهی انتخاب پروژه اش!

کارینا کاپور که اینروزها پرمشغله ترین بازیگر زن بالیوود بحساب می آید، هنوز هم پروژه پیشنهادی برای بازی دارد که بیشتر آنها را بخاطر ازدیاد پروژه ها و یا همزمانی فیلمبرداریها رد میکند. وی که بتازگی بازی در پروژه وانس آپن اِ تایم این مومبای 2 اِکتا کاپور و میلان لودریا را پذیرفته اعلام داشته خیلی مشتاق همکاری با میلان بوده و به همین خاطر فیلمنامه را پسندیده و با وی همکاری خواهد داشت ضمنا اشاره داشته وانس آپن اِ تایم این مومبای یکی از فیلم های مورد علاقه خواهرش کاریشما می باشد که وی بیشتر هم بخاطر تشویق های خواهرش این نقش را پذیرفته.

و اما دو راهی انتخاب کارینا برای پروژه هیروئین مادور باندرکار می باشد. وی برای بازی در این فیلم دستمزد 8 کروری درخواست کرده که این مبلغ بالاترین دستمزد پیشنهادی یک بازیگر زن بالیوودی می باشد که یو تی وی(کمپانی تهیه کننده فیلم) این مبلغ را نپذیرفته و حتی یو تی وی اعلام داشته ما هنوز هم مشتاق بازی آیشواریا در این پروژه هستیم و به احتمال زیاد کارینا از پروژه خارج خواهد شد.

در این بین کارینا نیز بر سر دو راهی انتخاب گیر کرده وی هم میخواهد این پروژه را قبول کند و هم دستمزد مورد نظرش را دریافت نماید. البته جدای این موضوع کارینا با بازی آرجون رامپال در فیلم موافق نیست و گفته دوست دارد بازیگران بزرگتری چون آکشی کومار، امیرخان، سلمان خان، شاهرخ خان و یا حتی ایمران خان نقش مقابلش در فیلم باشند.

کارینا اولین بازیگر زن بالیوودی هم هست که این قدر در یک پروژه مداخله میکند و شرط برای بازی در فیلم میگذارد.

 

بیپاشا باسو ستاره زن راز 3

بازگشت بیپاشا به کمپانی بات، وی در گذشته بلاک باسترهای بزرگی چون جسم و راز را با این کمپانی تجربه کرده و حالا پروژه راز3 را نیز بتازگی پذیرفته. کمپانی بات اولین انتخابش برای موردر2 بیپاشا بود که نقشش به جکولاین فرناندز رسید اما حالا ویکرام بات کارگردان قسمت اول راز برای راز3 بیپاشا را در نظر دارد.

موکش بات نیز اعلام داشته درست هست که ما بیپاشا را برای پروژه موردر2 در نظر داشتیم اما این امر محقق نشد ولی بیپاشا و ویکرام باید بدانند که این یک امر طبیعی است و در یک خانواده این موضوعها پیش می آید. اما حالا هر دوی آنها این موضوع را پذیرفته اند و آماده همکاری در راز3 هستند. درباره نقش بیپاشا هم وی در این فیلم یک عشق وحشتناک را تجربه میکند که این نقشی متفاوت و قوی برای اوست.

 

اصرار جان آبراهام برای بازی در کنار ویدیا بالان

جان از اون دسته بازیگرای بالیوود هست که هیچ دخالتی در انتخاب نقش مقابلش نمیکند اما وی برای فیلم جدیدش با سانجی گوپتا با نام شوت اوت ات وادالا اولین گزینه مقابل خود را تعیین کرده و اصرار زیادی به بازی در کنار وی دارد و آن هم ویدیا بالان می باشد.

آنها در گذشته یکبار تجربه بازی در سلام عشق رو در کنار یکدیگر داشته اند، که باعث شایعه سازی های فراوانی در رسانه ها شد و حتی با دخالت بیپاشا باسو دوست دختر سابق جان هم همراه شد و بیپس از اینکه جان مجددا در کنار ویدیا قرار بگیرد مخالف بود، اما هم اکنون که دیگه رابطه ای بین جان و بیپس نیست جان می تواند در کنار ویدیا قرار بگیرد البته مشروط بر اینکه ویدیا این نقش را بپذیرد.

 

شاهد کاپور: پریانکا از کارینا هات تر هست!

شاهد در جدیدترین مصاحبه اش همه را شوکه کرده وقتی از وی سوال میشود در حال حاضر بهترین بازیگران زن بالیوود چه کسانی هستند وی بدون وقفه از کارینا کاپور و پریانکا چوپرا نام می برد اما وقتی از وی سوال میشود کدامیک از اینها هات تر هستند وی با کمی مکث می گوید البته من فکر میکنم پریانکا هات تر از کارینا هست. این تازه ترین اظهارنظر شاهد بعد از مدتها در مورد پری و ببو هست.

 

جدیدترین فیلم شیلپا شتی در فستیوال فیلم بوستون

د دیسایر جدیدترین فیلم شیلپا در فستیوال فیلم بوستون به روی پرده رفت، وی در فیلم با یک بازیگر چینی با نام چیا یو همبازی شده که فیلم محصول مشترک چین و هند هست و دیالوگهای فیلم به زبان انگلیسی گفته شده. داستان فیلم درباره عشق کاراکتر مرد فیلم چیا یو به کاراکتر زن فیلم شیلپا شتی که این علاقه یک طرفه هست و  کاراکتر شیلپا در فیلم علاقه ای به نقش مقابل ندارد. این فیلم تنها یک جایزه از این فستیوال دریافت کرده و آن هم برای بهترین داستان بوده است.

شیلپا درباره فیلمش چنین گفته: من در این فیلم یک گریم سه ساعته داشتم چون در برخی از صحنه های فیلم من را با میک آپ متفاوت یک زن تاس خواهید دید. در فیلم شاهد همه چیزهایی که در یک اثر بالیوودی هست هستید، رقص و آواز، صحنه های رمانتیک و....

 

پروژ ه های سلمان خان برای سال آینده

سلمان خان قصد داشت بعد از اکران بادیگارد مدتی را به استراحت خود اختصاص دهد و سپس شروع به کار کند که این امر با پیشنهاد پروژه اِک تا تایگر کمپانی یاش راج فیلم میسر نشد و حالا برادران سلمان خان نیز بدنبال فرصتی هستند تا پروژه هایشان را برای سال آینده آماده اکران نمایند، دابنگ 2 به تهیه کنندگی آربازخان و شیرخان به تهیه کنندگی سهیل خان از پروژه های سال آینده سلمان خان می باشند.

ساجد نادیادوالا(تهیه کننده) و شیریش کاندر(کارگردان)پروژه کیک نیز مشغول زمانبندی فیلمشان برای شروع فیلمبرداری هستند.

 

آنوشکا و دوست پسر جدیدش

ستاره بند باجا بارات آنوشکا شرما عشق جدیدی وارد زندگیش شده. وی که شایعه دوستیش با رانویر سینگ ستاره تازه وارد بالیوود و همبازیش در بند باجا بارات تازه داغ شده بود اینبار دوستی جدید وارد زندگیش شده، پسر بانی کاپور آرجون کاپور که بزودی در اثری از پدرش برای اولین بار ظاهر خواهد شد.

اونها رابطه شون رو در حد دو دوست خوب اعلام کردند ولی اینطور که از شواهد پیداست دوستی اونها خیلی نزدیک و صمیمی دنبال میشه، بطوری که هر دو آنها برای یاش راج فیلم حکم یک زوج تازه شکل گرفته رو دارند که در کارهای اینده یاش راج فیلم دیده خواهند شد.

این موضوع زمانی فاش شد که آنوشکا از دوست پسر قبلیش یعنی رانویر سینگ سرد شده بود بخاطر رابطه جدید او با سوناکشی سینها که در آیفا 2011 بعد از اجرای آهنگهای بند باجا بارات توسط آنها افشا شد.

 

آمیتاب باچان و ریشی کاپور در کنارهم بعد از 28 سال

آمیتاب باچان و ریشی کاپور رو بعد از 28 سال در اثری از سودیر میشرا با نام مهرونیسا خواهیم دید، آنها آخرین بار در کولی 1983 منموهان دیسای در کنار هم دیده شدند. این خبر زمانی دلنشین تر میشود که بدانید قرار هست آبیشک باچان و رانبیر کاپور در فیلم نقشهای جوانی پدرانشان را ایفا خواهند کرد.

این فیلمنامه متعلق بخود سودیر میشرا هست که نوشتنش را از سال 1996 بهمراه دستیارش نیکیل آدوانی شروع کرده بوده و حالا پس از سالها آن را تکمیل نموده است. از ابتدا نیز شخصیتهای داستان خود را همین مردان کهنه کار بالیوود آمیت جی و ریشی جی در نظر گرفته بوده و در حال حاضر بدنبال این هست تا موافقت رانبیر و آبیشک را هم جلب کند.

آمیتاب باچان و ریشی کاپور در بلاک باسترهای بیادماندنی چون امر اکبر آنتونی، کبی کبی و نصیب در کنار یکدیگر نقش آفرینی کردند.

 

گرم شدن دوستی بیپاشا و سلمان

از ابتدا بیپاشا باسو رابطه خوبی با سلمان خان نداشت و از وی دوری میکرد این موضوع هم بخاطر دوست پسر سابقش جان آبراهام بود که با سلمان خان مشکل پیدا کرده بود ولی حالا که از جان جدا شده به سلمان نزدیک شده تا جایی که حتی قراره در فیلم سال آینده سلمان با نام شیرخان به تهیه کنندگی سهیل خان بازی داشته باشه.

بیپس در مصاحبه های اخیرش هم گفته که دوست داره بازی در کنار سلمان خان را تجربه کند، دابنگ یکی از فیلم های مورد علاقه من هست و من بازی سلمان را در فیلم تحسین میکنم، او بی نظیر بازی میکند.

 

گایال بازمی گردد

گایال یکی از پرفروشهای سال 1990 محسوب میشود که با بازی درخشان سانی دئول همراه بود که تنها جایزه هنری وی را نیز از جشنواره فیلم فیر بعنوان بهترین بازیگر مرد سال بدنبال داشت و حالا آشوینی چودری(کارگردان) قصد دارد قسمت دوم این فیلم را بعد از 21 سال بسازد.

تهیه کننده فیلم نیز همانند قسمت اول آن درمندرا پدر سانی می باشد و از دیگر بازیگران فیلم درمندرا، ام پوری، ویدیا بالان، پراچی دیسای. کارگردان فیلم درباره فیلمش چنین می گوید: این یک فیلم اکشن می باشد که با بازی بازیگران نقش اصلی آن ویدیا بالان و سانی دئول همراه هست، این فیلم قرار بود زودتر از اینها اکران شود که به تعویق افتاد.

 

کارینا: کاترینا دوست من هست

اینروزها اخبار حاشیه ساز بالیوود بدنبال دو ستاره زن بزرگ بالیوود کارینا کاپور و کاترینا کیف می باشد، که بتازگی کارینا اعلام داشته با کاترینا مشکلی نداره و آنها دوستان خوبی برای یکدیگرند و چرا رسانه ها این سوال رو از من میکنند؟ این موضوع زمانی شکل گرفت که در فشن شو لکمه مانیش مالهوترا کاترینا نادیده گرفته شد و تنها کارینا بر روی سن فشن دیده شد. البته از قبل نیز برای اجرای آهنگ بادیگارد فیلم بادیگارد نیز کاترینا در نظر گرفته نشده بود و قرار بر این بود تا خود کارینا آنرا اجرا نماید.

 

شایعه ازدواج فریده پینتو و دیو پاتل 

فریده پینتو و دیو پاتل زوج فوق العاده و تازه کار میلیونر زاغه نشین 2008 اینبار دچار شایعه بالیوودی شدند، بطوری که اینروزها خبر ازدواج آنها بالا گرفته، فریده در آخرین مصاحبه اش گفته: ما دوستان خوبی برای یکدیگر هستیم ولی تاکنون به موضوع ازدواج فکر نکرده ایم، من شخصا فعلا تا پنج سال آینده قصد ازدواج ندارم(با خنده)شاید هم این اتفاق نیفتد.

 

سلینا جت لی باردار هست!!!

سلینا جت لی قرار بود در 23 جولای امسال در استرالیا با پیتر هاگ دوست پسرش ازدواج کند که این امر اتفاق نیفتاد و سلینا مشغله زیاد نامزدش را دلیل بهم خوردن این مراسم می داند. اما موضوع مهمتری در میان است که توسط یکی از دوستان سلینا رسانه ای شد و آن هم باردار بودن سلینا هست، البته سلینا نسبت به این خبر عکس العملی نشان نداده و شاید این استرس شروع یک زندگی جدید هست که وی را نسبت به این موضوع بی تفاوت کرده.

 

کمدی های بزرگ سال 2012

1)دوستانا 2: کاران جوهر تهیه کننده قسمت اول دوستانا که با فروش و استقبال خوبی فیلمش روبرو شد قصد دارد قمست دوم آنرا نیز روانه سینماها کند. البته با این تغییر که ستاره زن قسمت اول فیلم یعنی پریانکا چوپرا برای قسمت دوم کنار گذاشته شده و کاترینا کیف جایگزین وی شده است اما بازیگران مرد فیلم همانند قسمت اول آبیشک باچان و جان آبراهام می باشند.

2)موننا بای چله آمریکا: راج کومارهیرانی کارگردان موفق سری فیلم های پرفروش موننا بای که اینبار قصد داره قسمت سوم آنرا بسازد باز هم به سراغ بازیگران شخصیتهای داستانش  در دو قسمت گذشته سانجی دات و ارشد وارسی رفته و آنها را برای فیلم جدیدش در نظر دارد، البته قبل از این امیرخان و شرمان جوشی برای این نقشها در نظر گرفته شده بودند.

 3)هپی سینگ: انیس بزمی کارگردان فیلم پرفروش سینگ ایز کینگ هم برای 2012 میخواهد قسمت دوم فیلمش را بسازد آن هم با نام هپی سینگ که کاراکتر اصلی فیلم یعنی آکشی کومار با همین نام بوده. سینگ ایز کینگ با بازی زیبای زوج کاترینا کیف و آکشی کومار همراه بود.

4)دیسکو فایتر: امسال فیلم سوپرهیت همسر امیرخان، کیرن رائو رو با بازی ایمران خان(خواهر زاده امیرخان) در سینماهای هند داشتیم که قراره کیرن رائو قسمت دوم فیلمش را نیز برای سال آینده آماده اکران کند.

5)هوس فول2: ساجد خان کارگردان کمدی ساز و موفق فیلم هوس فول هم قصد ساختن قسمت دوم فیلمش را برای سال آینده دارد، منتهی با این تفاوت که بازیگران زن فیلم دیپیکا و لارا تعویض شدند، آسین و زرینه خان جایگزین آنها شدند و جان آبراهام نیز به فیلم اضافه شده.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی