تبلیغات
سوپراستارهای بالیوود

تیتر خبرهای بالیوودی

اولین بلاک باستر سال Ready با فروش بالای 102 کرور در هفته دوم

شیطان با فروش بالای 5 کرور در هفته اول بدون لقب

سلمان خان قدرت شماره یک رنکینگ باکس آفیس هند

شایعه جدایی کارینا و سیف!!!

جنگ دوباره شاهرخ و سلمان خان!

آکشی کومار و سوناکشی سینها در وانس آپن اِ تایم این مومبای 2

رانی پروژه ویشال باردواج را رد کرد!

عمران هاشمی و جکولاین فرناندز در راز 3

جدایی شوک آور بیپاشا و جان!!!

بالاخره حاملگی آیشواریا را بیگ بی تایید کرد!

آرزوی سلمان خان برای دوست دختر سابقش آیشواریا

کنگانا در فیلم جدید آنوراگ باسو

تقابل سه فیلم بزرگ بالیوود در سپتامبر امسال

بازگشت کاریشما کاپور بر پرده ی نقره ای بعد از 5 سال

کنگانا جایگزین ویدیا شد!

سانجی دات در نقش رام دیو بابا

همبازی شدن آیشواریا با یک تازه کار در هیروئین

تشکر ویژه شاهرخ خان از کارینا کاپور

اظهارنظر جدید رانی درباره ازدواج

راوینا تاندون در آهنگی از فیلم بودا هوگا ترا باب

بزودی کتاب زندگینامه شاهرخ خان چاپ میشود

جشن ده سالگی فیلم لاگان

سهیل خان دوباره پدر شد

 

خبرهای بالیوودی

تاریخ اکران فیلم های مهم بالیوود در تیرماه

1)دابل دامال                                           24 ژوئن 2011(3 تیر)

به کارگردانی ایندرا کومار با ژانری کمدی با بازی سانجی دات، مالایکا شروات، ارشد وارسی، جاوید جفری، ریتیش دشموک، کنگانا راناوت

 

2)دیللی بللی                                           1 جولای 2011(10 تیر)

به کارگردانی آبینای دیو با ژانری کمدی با بازی ایمران خان، شناز تریسوری والا، ویر داس

 

3)بودا هوگا تره باپ                                1 جولای 2011(10 تیر)

به کارگردانی پوری جاگانات با ژانری اکشن کمدی با بازی آمیتاب باچان، راوینا تاندون، هما مالینی، مینیشا لامبا

 

4)موردر 2                                          8 جولای 2011(17 تیر)

به کارگردانی موهیت سوری با ژانر تریلر با بازی جکولاین فرناندز، عمران هاشمی

 

5)زندگی نامیلگی دوبارا                         15 جولای 2011(24 تیر)

به کارگردانی زویا اختر با ژانر رمانس با بازی کاترینا کیف، ریتیک روشن، آبهای دئول، فرهان اختر، کالکی کوچلین، نصیرالدین شاه

 

6)سینگام                                           22 جولای 2011(31 تیر)

به کارگردانی روهیت شتی با ژانر اکشن با بازی آجی دیوگان، کاجال آگاروال، پراکاش راج

 

سلمان خان قدرت شماره یک رنکینگ باکس آفیس هند

با فروش فوق العاده Ready سلمان خان نیز توانست مثل فیلمش در صدر باکس آفیس هند قرار بگیرد. در حال حاضر وی ستاره شماره یک رنکینگ باکس آفیس هند می باشد این در حالی است که تنها 10 امتیاز از امیرخان صدرنشین قدرت شماره یک باکس آفیس هند کم دارد. تا ماه می امسال بعد از امیرخان و شاهرخ خان، سلمان خان نیز با فروش خوب Ready در رده سوم این جایگاه در کل دوره ها قرار گرفت.

البته اگر فروش Ready بیشتر از این مقدار بود چه بسا رده سلمان در کل نیز تغییر اساسی میکرد. وی بعد از فروش عالی فیلم های چند سال اخیرش از جمله وانتد 2009، دابنگ 2010 و حالا Ready 2011 تونسته به این رده صعود کنه و پیشرفت قابل توجهی رو داشته باشه، چون در سه سال اخیر سه فیلم فوق العاده پرفروش داشته، که در مقایسه با رقباش امیرخان که تنها یک فیلم(تری ایدیتز) داشته و شاهرخ خان هم به همین شکل تنها یک فیلم(مای نیم ایزخان) موفق داشته اند.

 

شایعه جدایی کارینا و سیف!!!

بعد از چهار سال دوستی بی حرف و حدیث و آرام ببو و سیف حالا اختلاف آنها همچون آتش زیرخاکستر زبانه کشیده و شاید بزودی شاهد جدایی دیگری در بالیوود باشیم. همانطور که می دانید کارینا برای امسال فیلم های بزرگی رو با سه خان بزرگ بالیوود دارد، را.وان با شاهرخ، بادیگارد با سلمان و پروژه ریما کاگتی با امیر و سیف نیز پروژه های اگنت وینود به تهیه کنندگی کمپانی خودش، آراکشان پراکاش جی ها و کوکتیل که بطور مشترک در اگنت وینود با هم همبازیند. اینطور که گفته میشه اونها در پشت صحنه های اگنت وینود اون صمیمت همیشگی رو ندارند و اکثر اوقات به تنهایی دیده میشن و از کنار هم بودن خوشحال نمی شوند.

این موضوع از طرفی و مشکل مالی سیف از طرف دیگر باعث تیروتار شدن روابط اونها شده و همچنین سیف احساس میکنه ازدواجشون ضربه ی بزرگی به بچه هاش مخصوصا دخترش وارد میکنه چون اونها رابطه ای اجباری با ببو دارند.

توسط یکی از دوستان ببو فاش شده که ببو دیگه به ازدواجش با سیف فکر نمیکنه چون اون این زندگی نبوده که میخواسته و احساسش اینه که تنها در حد یک دوست باقی بمونن نه بیشتر. از پشت صحنه های اخیر بادیگارد هم خبر میرسه که کارینا موقع صحبت با تلفن با سیف عصبی و غمگین شده و گریان پولش رو از سیف مطالبه کرده و این موضوع باعث افشا اتفاق تازه تری شده، که کارینا نیز بعنوان شریک سیف مقداری کمک مالی بهش کرده که حالا با این بحران مالی که سیف باهاش روبرو شده ببو نیز خواستار پولش شده. حالا باید منتظر بود و دید آیا اختلاف بین آنها حل خواهد شد یا.....

 

جنگ دوباره شاهرخ و سلمان خان!

جنگ بین سلمان خان و شاهرخ خان دوباره شروع شده و اینبار در کارشون با هم مشکل پیدا کردند. آنها هردوشون میخواهند کار کنند با کارگردان گجینی ای آر موروگادوس، ابتدا برای پروژه جدید ای آرموروگادوس شاهرخ خان در نظرگرفته شده بود اما کنار گذاشته شد و حالا سلمان خان برای این نقش انتخاب شده. منبعی اعلام کرده اگر بخواهیم صحبت کنیم درباره صحت این موضوع باید گفت ای آر باید این فیلم را با سلمان خان در 2012 کار کنه چون وی باید با استودیوهای ویدیویی قرارداد امضا کند و تمام موارد را برای فیلم آینده اش آماده کنه و حتی او باید سلمان را ملاقات کند و درباره قبول پروژه اش با وی به توافق برسد.

این در حالی است که شاهرخ خان ملاقاتی داشته با ای آر موروگادوس و وی عنوان کرده بزودی کار روی پروژه جدیدش را شروع میکنه قبل از توافق با سلمان خان. البته این کارگردان در گذشته نیز ملاقاتی با شاهرخ خان برای یک پروژه تامیلیش داشته که خیلی دوست داره بازسازی بالیوودیش رو هم بسازه، که خیلی راغب بازی شاهرخ هست. از طرف دیگر سلمان خان نیز نگران هست که برای پروژه جدید هنوز ملاقاتی با وی صورت نگرفته و یا اینکه از این پروژه کنار گذاشته شود.

بنظر میرسه با اتفاق افتادن این موارد هنوز جنگ سرد بین این دو خان برقرار هست و حالا در پروژه های یکدیگر نیز دخالت میکنند.

 

آکشی کومار و سوناکشی سینها در وانس آپن اِ تایم این مومبای 2

اولین پروژه ای که این دو بازیگر با هم کار کردند و اواخر امسال نیز آماده اکران خواهد شد،"جوکر" شیریش کاندر هست و بعد از او فیلم کمپانی سانجی لیلا بانسالی "رودی راتود" به کارگردانی پرابهو دئوا هست. حالا برای سومین پروژه پیشنهادی اِکتا کاپور این زوج را برای پروژه جدیدش یعنی وانس آپن اِ تایم این مومبای 2 در نظر دارد. اِکتا کاپور ومیلان لودریا(کارگردان فیلم) با هم صحبت کردند درباره نقش اول زن فیلم(مانداکینی) که آنها میخواهند دختری کامل و بی نقص رو برای فیلمشون داشته باشند و پس از دنبال کردن چهره های مختلف سرانجام سوناکشی سینها رو بهترین و مناسبترین زوج آکشی کومار در فیلم دیدند. حالا باید دید آیا این پروژه مورد قبول سوناکشی قرار میگیرد. این فیلم قراره 10 یا 17 آگوست 2012 ریلیز شود.

 

رانی پروژه ویشال باردواج را رد کرد!

رانی موکرجی همیشه مشتاق بازی در پروژه های ویشال باردواج(کارگردان و تهیه کننده) بوده اما اخیرا وقتی ویشال برای فیلم جدیدش به نقش مورد نظر برای رانی نزدیک شده رانی آن را رد کرده و این باورکردنی نیست و رانی عنوان کرده این نقش مرا تحت تاثیر قرارنداده، فیلم جدید ویشال با نام "دایان".

منبعی اعلام کرده: رانی خیلی مشتاق همکاری با ویشال و اِکتا بوده. اونها بدنبال بهترین گزینه برای این نقش بودند. این فیلم یک سوپرتریلر بی نظیر هست که با بازی یک مرد(احتمالا عمران هاشمی) و رابطه اش با سه زن همراه می باشد، که یکی از سه زن در فیلم جادوگر می باشد.

رانی حتی به دفتر اِکتا رفته و ملاقاتی با وی داشته برای شرح فیلمنامه که رانی بدون تردید نقشش را پذیرفته و علاقه خود را برای بازی در فیلم اعلام کرده اما بعد از چند روز او تصمیم گرفته دوست ندارد این نقش را بازی کند و براش جالب نبود نقش یک جادوگر را بازی کند. دلیل دیگر وی برای کنار کشیدن از این پروژه بازی عمران هاشمی در فیلم می باشد، وی حاضر نیست با عمران هاشمی همکاری داشته باشه وقتی که رانی همیشه با ستاره های بزرگ کار کرده است. وی علاقه مند هست نقش مقابلش را بازیگری چون امیرخان انجام دهد چون تصور وی بر این است که فیلم باید دو چهره شاخص و بزرگ داشته باشد.

 

عمران هاشمی و جکولاین فرناندز در راز 3

ماهیش بات(تهیه کننده) قصد دارد قسمت سوم راز را بسازد و میخواهد کارش را از اواخر امسال برای فیلمبرداری شروع کند. ویکرام بات کارگردان قسمت اول راز، برای قسمت سوم نیز در نظر گرفته شده، راز یک بلاک باستر زیبا با بازی ستاره هایی چون بیپاشا باسو و دینو مورو  بود و قسمت دوم آن نیز با بازی کنگانا راناوت و عمران هاشمی بهمراه کارگردانی موهیت سوری بود. حالا راز 3 میخواهد ساخته شود با بازی عمران هاشمی و جکولاین فرناندز، اولین همکاری این زوج فیلم موردر 2 می باشد که قراره 8 جولای امسال اکران شود.

 

جدایی شوک آور بیپاشا و جان!!!

بعد از سالها دوستی رابطه بین بیپاشا باسو و جان آبراهام شکسته شد، این جدایی بزرگترین شوک رو برای بالیوود به همراه داشت و همچنین برای طرفداران آنها زیرا روابط خوبی با یکدیگر طی این هفت سال داشته اند. اختلاف این زوج در گذشته نیز وجود داشته که به بیرون درز نمیکرده و فاش نمی شده که این قراری بین خودشون بوده، اما حالا بعد از این همه مدت جداییشون رو اعلام کردند و اعلام آن از طرف هر دو آنها بوده است.

جان که بتازگی رابطه جدیدی را شروع کرده با یک مدل بنام پریا و بیپس نیز با بازیگر هالیوودی جاش هارتنت رابطه برقرار کرده که این موضوع باعث شده هر دو آنها از یکدیگر فاصله بگیرند و ادامه دوستیشان را بی مفهوم تلقی کنند و به همین دلیل تصمیم به جدایی گرفتند.

 

بالاخره حاملگی آیشواریا را بیگ بی تایید کرد!

از خانواده باچان ها خبر رسیده این شایعه پراکنی ها در مورد حاملگی آیشواریا رای درست بوده و وی حامله هست و اونها از این موضوع  شادمان هستند. این خبر خوب رو کسی اعلام کرد که بزودی پدربزرگ میشه بله آمیتاب باچان: من بزودی پدربزرگ میشوم. آیشواریا باردار هست، او هم خوشحال هست و هم هراسان. آبیشک و آیشواریا در 20 آوریل 2007 ازدواج کرده اند و حالا بزودی طعم بچه دار شدن را می چشند.

این موضوع به این دلیل بتازگی اعلام شده که چون ایشواریا رای مانکن رو باید با اضافه وزن ببینیم و باید دید با این اوضاع وی به کارش هم ادامه میده یا باز پروژه ها متوقف میشه. تبریک میگیم به آبی وآیش.

 

آرزوی سلمان خان برای دوست دختر سابقش آیشواریا

وقتی خبر حاملگی آیشواریا در رسانه ها اعلام شد و بعد از آن خوشحالی بی اندازه آمیت جی بزرگ از پدربزرگ شدنش، از اولین کسانی که تبریک گفت این موضوع را سلمان خان بود وی گفته: من به آقای باچان تبریک میگم که میخواهد بار دیگر پدربزرگ  شود و همچنین به آبیشک و آیشواریا. من امیدوارم آنها بسازند یک تیم کریکت در آینده. این آرزوی سلمان بود برای آیشواریا و آبیشک که هنوز هم بعد از چند سال روابط تیروتاری با یکدیگر دارند. در سال 2002 سلمان و آیشواریا از هم جدا شدند و در سال 2007 آیش با آبی ازدواج کرد.

 

کنگانا در فیلم جدید آنوراگ باسو

در فیلم تازه ای که به کنگانا پیشنهاد شده قراره وی نقش مادو بالا رو بازی کنه، آنوراگ باسو میخواهد افسانه کیشور کومار را که همسر بازیگر سالهای دور سینمای هند(مادو بالا) می باشد، بسازد.

وی از وقتی بازی گیرای کنگانا را در گنگستر دید مشتاق بازی وی در این اثر شد و خیلی راغب هست که کنگانا نقش اصلی داستان را برعهده بگیرد وی مدت زیادی است که میخواهد این پروژه را به سرانجام برساند که موفق نمی شود و حالا بعد از مدتها و دوستی دوباره اش با این بازیگر زن حال میخواهد اینکار را انجام دهد. کنگانا با بازی موفقش در وانس آپن اِ تایم این مومبای سال گذشته این امر را به اثبات رساند که میتواند در این نقش نیز سربلند شود.

 

تقابل سه فیلم بزرگ بالیوود در سپتامبر امسال

سپتامبر امسال شاهد اکران فیلم های بزرگی خواهیم بود که در اوایل آن بادیگارد سلمان خان و کارینا کاپور می باشد و در ادامه سه بازیگر جوان سینمای هند نیز بطور همزمان در 9 سپتامبر 2011 فیلمهاشون اکران میشود، موسم به کارگردانی پانکاج کاپور با بازی شاهد کاپور و سونام کاپور با ژانر رمانس، راک استار به کارگردانی امتیازعلی با بازی رانبیر کاپور و نرگس فخری با ژانری درام رمانس، مره برادرکی دلهن به کارگردانی علی عباس ظفر با بازی ایمران خان و کاترینا کیف با ژانر کمدی.

تهیه کنندگان موسم در ابتدا تاریخ 24 ژوئن را انتخاب کرده بودند که همزمان با فیلم دابل دامال میشد و بعد 15 جولای که با زندگی نامیلگی دوبارا روبرو میشد وحالا 9 سپتامبر تعیین شده، دو فیلم دیگر نیز از ابتدا این تاریخ را مشخص کرده بودند.

حال باید دید کدام فیلم موفق میشود فروش بالاتری داشته باشد و موفقیت بیشتری را کسب نماید.

 

بازگشت کاریشما کاپور بر پرده ی نقره ای بعد از 5 سال

خبر خوش برای طرفداران کاریشما کاپور، وی بزودی در فیلم جدیدش آماده بازی میشود. بازگشت دوباره وی بعد از 5 سال، با بازی در مره جیون سات 2006 در کنار آکشی کومار و آمیشا پاتل که بطور موقت از سینما خداحافظی کرده بود، لولو(اسم مستعار کاریشما) در سال 2003 با سانجی کاپور ازدواج کرده و در سال 2005  دخترش سامایرا و در سال 2010 پسرش کیان راج را بدنیا آورده و حالا نوبت آن رسیده تا در فیلمی دیگر همچون گذشته نقش آفرینی کند.

ویکرام بات قسمت دوم هانتد 3 دی را در دست دارد و اولین پیشنهاد برای بازی را به کاریشما داده، قسمت اول این فیلم اوایل امسال اکران شده و با استقبال خوبی روبرو شد تریلری بی نقص که لقب هیت را با بازیگران تازه کارش از آن خود کرد. کاریشما درباره نقشش چنین می گوید: این نقشی هست که من تاکنون نظیرش را نداشته ام و من خیلی مجذوب آن شدم، نمایشنامه فوق العاده هست و من حاضر به همکاری هستم.

 

کنگانا جایگزین ویدیا شد!

کنگانا راناوت جایگزین ویدیا بالان برای ایشقیا 2 شد. عنوان جدید این فیلم که دک ایشقیا می باشد قرار بود با بازی بازیگر زن قسمت اول آن یعنی ویدیا همراه باشد که این امر میسر نشد و بخاطر مشغله بالای ویدیا و پروژه های همزمان کنگانا برای این نقش انتخاب شد. این فیلم اولین همکاری آبیشک چائوبی و ویشال باردواج با کنگانا می باشد. ارشد وارسی و نصیرالدین شاه نیز از دیگر بازیگران این فیلم می باشند.

 

سانجی دات در نقش بابا رام دیو

مانی شانکر(کارگردان) تصمیم داره فیلمی درباره سرگذشت پلیسی در دهلی بسازه، اسم کاراکتر فیلم نیز بابا رام دیو می باشد و وی کسی را بهتر از سانجی دات برای این نقش نمیداند. سانجی دات که یکی از اسم های مستعارش سانجو بابا هست حالا  برای این نقش درنظر گرفته شده.

مانی در مصاحبه اش گفته: او هرگز با من صحبت نکرده، من هم نمی توان در حال حاضر چیزی بگویم تا وقتی که او در فیلمم بازی کند. اون زمان من می تونم بگم که قطعا سانجی در فیلمم هست و بازی خواهد کرد.

 

همبازی شدن آیشواریا با یک تازه کار در هیروئین

نقش مقابل آیشواریا رای را در هیروئین مادور باندرکار نه رانبیر، نه ایمران و نه پراتیک بازی میکنند بلکه بازیگر تازه کار یه ساله زندگی، آروندی سینگ بازی خواهد کرد. آروندی نقش یک بازیکن کریکت را در فیلم خواهد داشت که رابطه عاشقانه فیلم بین او و آیشواریاست.

آروندی سینگ خیلی دستپاچه هست از اینکه قراره در کنار آیشواریا بازی داشته باشه، وی درباره توصیف نقشش چنین گفته: بله من قراره در این فیلم بازی داشته باشم و من بر فراز ماه هستم. درباره کاراکترم نمی تونم صحبت کنم اما این احساس بزرگی هست بازی در کنار آیشواریا رای. نقشم نزدیک به هیچ فیلم دیگری نیست و در آخر هم درباره کارگردان فیلم مادور باندرکار چنین می گوید: مادور یک کارگردان فوق العاده هست و این احتیاجی به گفتن من نیست.

 

تشکر ویژه شاهرخ خان از کارینا کاپور

با اتمام کار فیلمبرداری را.وان فیلم پرسروصدای امسال شاهرخ خان، بتازگی وی تشکر ویژه ای داشته از کارینا کاپور همبازیش در این فیلم. وی عنوان داشته از کارینا بخاطر ارائه بازی بی نظیرش و سخت کوشیش و همچنین اختصاص دادن وقتش به این پروژه و انرژی زیادش که برای این فیلم گذاشته تشکر مخصوصی میکنم. ببو در سخت ترین شرایط برای این فیلم کار کرده و حتی گرمای زیادی را هم در فیلمبرداری ها تحمل کرده است.

این فیلم قرار بود زودتر از اینها اکران شود و تاریخ 3 ژوئن براش در نظر گرفته شده بود اما اکنون برای 26 اکتبر امسال آماده ریلیز هست و هزینه ساخت آن چیزی در حدود 150 کرور شده و از ستاره های دیگر فیلم آرجون رامپال می باشد.

 

اظهارنظر جدید رانی درباره ازدواج

رانی موکرجی هم مثل اغلب بازیگران بالیوود علاقه فراوانی به خانه و خانواده دارد. وی دختر خانواده هست و میخواهد ازدواجی موفق داشته باشد و فرزندانی نیز در کنار خانواده اش داشته باشد. او احساس میکند ازدواج برای یک زن امر خیلی مهمی هست و او نیز میخواهد خانواده ای داشته باشد. رانی گفته: اگر شما بخواهید بچه ای داشته باشید در کشورتان باید ازدواج کرده باشید. این حرفهای رانی نشان می دهد وی به گونه ای دارد آمادگی خود را برای ازدواج اعلام میکند، از آنجایی که شایعه رابطه اش با آدیتیا چوپرا پسر یاش چوپرا فیلمساز معروف بالیوود بی نتیجه مانده، چراغ سبزی است که شاید رانی دارد به آدیتیا نشان می دهد.

 

راوینا تاندون در آهنگی از فیلم بودا هوگا ترا باب

بازگشت راوینا تاندون به سینما با حضور کوتاهش در آهنگی از فیلم بودا هوگا ترا باب پوری جاگانات با نام "چاندیگار دی کودی" رقم خورده. قهرمان اصلی فیلم آمیتاب باچان می باشد، بازیگر 37 ساله بالیوود که پنج سال هم از ازدواجش میگذرد خیلی هیجان زده است که کارش بر روی پرده ها برود، وی خوشحال هست و امیدوار به آهنگش.وی را در گذشته دریم گرل(دختر رویایی) می نامیدند بخاطر زیبایی مسحورکننده اش و رقص بی رقیبش.

 

بزودی کتاب زندگینامه شاهرخ خان چاپ میشود

کتاب زندگینامه سوپراستار بزرگ بالیوود شاهرخ خان بزودی به اتمام میرسد. وی این کتاب را در مدت چند سال نوشته و بزودی آنرا به چاپ میرساند و در اختیار علاقمندانش قرار می دهد. این کتاب که بطور کامل زندگی شاهرخ خان را بیان میکند با نام "بیست سال در یک دهه" و تمام اتفاقات 45 سال اخیر زندگی شاهرخ و همچنین زندگی هنری وی از سال 1991 تا 2001 نوشته شده است.

وی درباره کتابش چنین می گوید: من این کتاب را بیشتر از ده سال هست که می نوشتم، این هست حرفهای من در بیست سال در یک دهه زیرا من ده سال در اوج بوده ام، من دارم زندگی میکنم یک زندگی بیست ساله بین سالهای 1991 تا 2001.

  

جشن ده سالگی فیلم لاگان

لاگان امسال ده ساله شد و جشن تولدی را سازندگان و بازیگران فیلم بهمراه تعدادی از بالیوودیها برگزار کردند. این فیلم در سال 2001 اکران شد و با استقبال چشمگیری روبرو شد این فیلم اولین فیلمی بود که امیرخان تهیه کنندگی آنرا برعهده داشت و همچنین در جشنواره اسکار جهانی نیز خوش درخشید و جوایزی را از آن خود کرد.

این فیلم زمانی اکران شد که در همان سال امیرخان نیز از همسرش بعد از 15 سال متارکه کرد و با داشتن دو فرزند به نامهای جونید و آیرا از هم جدا شدند و در این مراسم بعد از سالها با یکدیگر روبرو شدند. البته سه سال بعد از اکران این فیلم امیرخان با کیرن رائو دستیار کارگردان همین فیلم ازدواج کرد.

 

سهیل خان دوباره پدر شد

امسال و سال گذشته برای خانواده سلیم خان سالی بزرگ و پرازموفقیت بوده، بعد از فروش فوق العاده دابنگ و رکورد پرفروشترین فیلم سال برای این فیلم و حالا نیز بلاک باستر شدن فیلم جدید سلمان خان Ready حالا نوبت به آن رسیده بود تا شادمانی این خانواده دو چندان شود و با تولد دومین پسر سهیل خان تکمیل شد. وی نام پسرش را نیروان گذاشته و خیلی از تولد فرزندش خوشحال هست.


banner

موضوعات
درباره ما


ایجاد کننده وبلاگ : رویا

این صفحه را به اشتراک بگذارید

آمار بازدید
کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

نویسندگان
صفحات جانبی
banner 200x600
لینکدونی
آخرین مطالب
» خداحافظی با میهن بلاگ ( جمعه 19 خرداد 1391 )
» آپ آذر دی بهمن 90 ( دوشنبه 10 بهمن 1390 )
» آپ آبان ماه 90 ( سه شنبه 10 آبان 1390 )
» آپ مهرماه 90 ( یکشنبه 10 مهر 1390 )
» آپ شهریور 90 ( شنبه 12 شهریور 1390 )
» آپ مرداد 90 ( پنجشنبه 13 مرداد 1390 )
» آپ تیر 90 ( شنبه 4 تیر 1390 )
» آپ خرداد 90 ( سه شنبه 10 خرداد 1390 )
» آپ اردیبهشت 90 ( پنجشنبه 15 اردیبهشت 1390 )
» آپ فروردین 90 ( دوشنبه 22 فروردین 1390 )
» آپ اسفند 89 ( دوشنبه 16 اسفند 1389 )
» آپ بهمن 89 ( دوشنبه 11 بهمن 1389 )
کلمات کلیدی